Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a ruhát felvennétek...

Ezt a ruhát felvennétek utcára? Vagy csak alkalomra?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 18. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Utcára. Alkalomra nem tudom elképzelni, nem elég elegáns sehova.
2016. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Valami nyári alkalomra bejönne. 40F
2016. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Utcára mindenképpen felvenném. Attól függ mi az alkalom, mert mondjuk operába nem venném fel, de ha valami lazább akkor valami jó kiegészítővel szerintem elmegy. Amúgy egy hasonló ruhában voltam nemrég egy szülinapi partin, néhány ezüst kiegészítővel.:)
2016. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Örülök! :) Utcára terveztem hordani, de rajtam picit máshogy áll, mert nekem térdig ér.
2016. júl. 18. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Én személyesen sehová sem venném fel, nem tetszik a rakott szoknyarész, a szín sem igazán, de pocsékul is állna. Ennek a modellnek meg szerintem rövid ez a ruha, mintha egy gyereklányról szedte volna le. De azt mondtad, neked hosszabb, akkor nyilván nem így áll rajtad.

A helyedben én ezt inkább utcára hordanám, legfeljebb valami huszadrangú alkalomra, ahol annyira nem figyelnek, de mégis csinosabb szereznék lenni. Szóval ahová nem csípném ki magam nagyon, de mégse farmert vennék fel pólóval.

2016. júl. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nemtudom, nekem tetszik :D az anyagától függ hogy felvenném-e alkalomra
2016. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, aranyos ruha. Hétköznapra simán hordanám, vagy buliba.
2016. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül úgy döntöttem, hogy mégsem tetszik, kicseréltem. :)
2016. júl. 19. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!