Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aszimmetrikus arc, valaki tud...

Aszimmetrikus arc, valaki tud tanácsolni valamit? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Eléggé régóta feltűnt,hogy a selfie-ken(tükör is akár) máshogy néz ki az arcom,mint pl. egy tipikus képen, osztályképen stb., az arcom bal fele húz inkább ahogy én látom. Utána néztem a dolognak és a legvalószínűbb oknak a fogaimat láttam, vagyis a fogaim jelenleg össze-vissza állnak (persze nem olyan feltűnő amikor beszélek)

Tehát megoldásnak, több oldalon is a fogszabályzót találtam, ami meg is oldható talán.

Viszont nagyon megköszönném, ha valaki tanácsolna valami más megoldást is, vagy tapasztalatot,vagy akármi mást ami segíthet, engem nagyon zavar ez a dolog. Gyors válaszokat várok, előre is nagyon köszönöm!!



2020. máj. 8. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek asszimetrikus az arca, még a szinészeké is. De mivel magadat minden nap hosszasan nézegeted, a saját asszimetriád jobban feltűnik neked, mig a másokét természetesnek fogadod el.


Amúgy ezzel érdemes eljtászadozni, ha van fotószerkesztő programod. Az egyik játék, hogy szimplán tükrözöd az egész fotót, hogy ami jobb oldalon volt, bal oldalra kerüljön, a bal meg jobbra. Meg fogsz döbbenni, hogy jól ismert arcok mennyire idegennek fognak hatni ettől a manőveről, éppen az aszimmetria miatt.

A másik játék, hogy az arc szimmetriatengelye mentén tükrözöd a képet, és ekkor még látványosabb lesz, mennyire más (és többnyire rondább) lenne egy-egy arc, ha tökéletes szimmetria uralná.

2020. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!