Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki manapság...

Van olyan nő, aki manapság meri nem borotválni a hónalját?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem pl. tetszik (FF) .

2020. máj. 19. 19:05
1 2 3
 1/23 Manócska1 ***** válasza:
86%
én sosem borotváltam 41/nő
2020. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nyáron szoktam.
2020. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem meri vagy nem meri dolog. Sosem azért borotváltam mert bárki is mondta volna, egyszerűen nem szeretem ott a szőrt.
2020. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én pl.merem,de mint előttem is írták,ez nem merés kérdése. Tehát meg merném hagyni, ha lenne rá okom,viszont nincs. Nekem jobb leszedve, a partnerem sem mondta,hogy hagyjam meg, tehát nincs miért. Am,ha nem tükörsima,kicsit látszik,nem vagyok miatta lelkibeteg .
2020. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
90%

Egy éve hagyom nőni, igazából a testem semelyik részén nem szedem, rájöttem hogy fölösleges csinálni, jobb érzés is így lenni és még időt, energiát és fájdalmat is megspórol..hogyha pedig valakinek nem tetszik valami a másikon ott valami saját magával sincs rendben, ha magadat szereted másokat sem fogsz kritizálni.

17/L

2020. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Hónaljamnál és bikinvonalban villanófénnyel kicsit ritkítottak rajta. Az előbbit azért néha gyantáztatom, az utóbbit meghagyom, elég ciki. A lábamról ímmel-ámmal leszedem, majdhogynem kötelező. Nekem mondjuk ritka, szőkés szőrzetem van.
2020. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
"az utóbbit meghagyom, elég ciki" Na, ezt nehéz értelmezni. Kinek, ki szerint ciki?
2020. máj. 23. 18:33
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

7

Hát én érzem kínosan magam. :) Mondjuk uszodában, strandon, Balcsin. Ugye ha vizes lesz, akkor azért jobban látszik. De most nem magyarázhatom el mindenkinek, hogy irtó érzékeny a bőröm és egyszerűen csak krémmel tudom leszedni, az meg ... hát ne firtassuk, milyen káros lehet.

2020. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Pedig hát abszolút természetes, hogy ott szőr nő, nem kéne annak kínosnak lennie, ha valaki nem nyúl hozzá.
2020. máj. 24. 17:47
 10/23 anonim ***** válasza:
Nyilván. De mivel kb. kötelező, ezért is jogos a kérdés, hogy van-e olyan nő, aki meri nem borotválni... Most nemrég egy férfi, akivel sokat beszélgettem, azt találta mondani, hogy milyen undorító, ha egy nő nem teljesen csupasz puncis. Pedig idősebb nálam, olyan 55-60 körül van.
2020. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!