Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki manapság...

Van olyan nő, aki manapság meri nem borotválni a hónalját?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem pl. tetszik (FF) .

2020. máj. 19. 19:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

17 (a vég, magamat javítom)

"Az a természetes testszag (főleg, ha nem fújsz rá dezodort) ami nekem VAN pl. nagyon jó."

2020. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

20

Hasonló gondolkodás, hasonló mentalitás és gondolom hasonló életkor. :))


"A szomorú az, hogy tényleg elvártnak tűnik, meghülyítettek bennünket a reklámokkal.


De ez csak a pénz miatt van, ..."


Naná. De ezt ki érti meg? Én sem értettem eddig. :))


Igen, a pénzről szól, de mi azt hisszük, hogy az igényességről. Ismétlem, nem, nem arról. Az az igényes, aki minden nap megmosakodik alaposan (nyáron akár kétszer-háromszor gyors zuhany) és tiszta fehérneműt és ruhát húz. Megmossa a sejhaját sz.rás után. Ez az igényes. Nem a szőrtelenítés.


Most persze mindenki borotvál (mert igényesnek kell lenni) és borotvákat kell venni, egyik sem jó, másik sem jó, de akkor kombináljuk hajnyíróval, ne kombináljuk hajnyíróval, stb. Nekünk meg most meg se sem tudom számolni, hány van otthon, mert a gyerekek (kamasz fiú/fiatal felnőtt férfi) kaptak borotvát, amivel nem az arcukat borotválják, hanem a hónaljukat és az ágyékukat. :(( Én meg beruháztam egy onetouch "borostásítóra". De nem használom (még).


Akkor ha nem borotva, akkor gyanta. Melyik fajta, jaj vegyünk hozzá otthon használható készüléket, ez nem jó, az nem jó, patron kell bele, stb.


Aki meg otthon nem akarja/tudja/meri csinálni, az megy a kozmetikushoz havonta egyszer, nem kis pénz. Az intim helyeken is megcsináltathatja a kozmetikussal, de azért én nem próbálnám ki tökig (bocs, méhnyakig) széttárni a lábam, hogy kicsit megkínozzanak jó sok pénzért, havonta ismételve. :))


De ha vki beruházott egyszer a borotvára és nem akarja az újabb és újabb és újabb kiegészítőket beszerezni, akkor szuper. Csak de jó lenne, ha a ffiak nem borotválnák a hónaljukat meg az ágyékukat. :( Ugyanez áll a gyanta témára is. Ha már megvan a patronmelegítő, hát rajta. (Csak ugye az otthoni gyantázás nem lesz az igazi a legtöbbeknek. Gondolom. Én nem próbáltam, csak a "boltit".)


"... mert a szőrtelen ázsiaiakat meg azzal hülyítették, hogy ragasszanak műszőrt magukra. Sőt, ne is akármilyet, hanem mindenféle neon kék-zöld-ciklámen színűt, a hónaljuk alá. Mint egy plüssállat szőre, olyanfélét."


Ah, értem!! Tényleg kevés a szőrzetük. Nem értettem, hogy minek nekik műszőr. (Hát a pénzért, mi miatt.) Nem tudtam, hogy hónalj alá is applikálnak, leragadtam az alsóbb régióknál, az ágyéknál, ti. én meg pont azt olvastam-láttam, hogy oda ragasztják az általad említett csodákat. :)))


"Én nem hagyom magam, hosszú szoknyát hordok, és ujjatlan felsőt meg nem. Strandra nem járnék különben sem."


Én kombinálom: hosszú szoknya (imádom, kényelmes, átjárja a szél, hűsebb, mint egy nadrág vagy egy miniszoknya vagy egy miniruha), ujjas felső VAGY pántos póló. Viszont strand mindig, minden mennyiségben. Csak mi lesz a szőrökkel. Ajh. :)))

2020. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Én férfi vagyok aki eltávolítja a hónalj és fanszőrzetet, de nem költök rá. Ugyanazt a borotvát használom amivel az arcom is, ezenkívűl amikor unatkoztam csipesszel is tépkedtem a megmaradt részt ezáltal mostanra már el is satnyult a szőröm ritka és vékony lenne ha újra megnöveszteném.
2020. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!