Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fenék komplexusom lett már....

Fenék komplexusom lett már. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést. Már gyomorgörcsöm van attól, hogyha nincs első osztályú fenekem, vagy nem annyira formás/nagy, akkor egy fiúnak se fogok kelleni. Vagy más lányokra fogja csorgatni a nyálát. Itt gyakorin is, meg máshol is azt nyomatják, hogy a nő/lány feneke ilyen legyen, meg olyan fontos, és a formája, meg blablabla. Pedig edzek a fenekemre, csak kicsi van. Hogyan szabaduljak meg ettől?

Kultúrált válaszokat kérek. 17l



2020. jún. 3. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kis fenekem van de formás. Ez nem hátrány. Nem volt emiatt gondom a pár keresésben.
2020. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nem is lesz. Egyikőtöknek sem.

Van ideál, de a legjobb a természetes... Pici popi.

2020. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
De hisz epp hogy orulj hogy kicsi popsid van. A kicsi de formas kerek fenek a legjobb. Szerintem sokkal szebb mint valami nagy valag. Egy kicsi helyes kemeny fenem a legjobb. Szerintem epp hogy orulj, hogy nem magy a kuffer. Tornazni tudsz ra es attol elerheted hogy szep kerek, peckes telt popsid leaz.
2020. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak alkatilag is vékony vagyok plusz rájön még a sport. Könnyen le is tudok fogyni, de azt csak én veszem észre.
2020. jún. 3. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ultra lapos s*gg vagy a pókhas jönne divatba, és ezt nyomatnák az Instán orrba-szájba, akkor azért vernéd a fejedet a falba, - azért, mert jelenleg sajnos konformista szemlélettel rendelkezel. Kényszeresen szeretnél beolvadni, - ezeket a torz, hazug húzásokat, a manipulációt, egy-egy testi adottság előtérbe nyomását (ami egyébként 5-10 évente változik) használják, megfosztva ezzel az embereket az egyéni adottságaiktól, a pénzüktől és a gondolataiktól.

Természetesen mindent lehet formálni, - de nagyon kérlek, ne hasonlítgasd magad a futószalagon gyártott, páviánként csücsörítő implantos libákhoz, mert egyébként sem tartja mindenki szépnek. 5 évvel ezelőtt még az össze nem érő két láb volt a divat (ami egyébként NEM a soványságon, hanem a medencecsont formáján múlik, amit ugye nem lehet befolyásolni). Akkoriban pedig azt mondták, hogy a nagy s*gg “undorító”.

De semmi ilyen légből kapott idealizálást nem szabad elhinni. A divatipar soha nem fog tudni minden embernek kedvezni, - pont ezért az az érdekük, hogy az ilyen idényekben ne érezze magát mindenki jól.

Ezért nincs értelme ostoba módon követni a divatot. Megfoszt a valódi személyiségedtől és attól, hogy szépnek lásd az egyedi adottságaidat.

Szerintem ha bárkivel szemben pusztán a magassága, szemszíne, a mellmérete, vagy a feneke formája miatt éreztetnek megvetést, - LEGALÁBB olyan undorító, mint a rasszizmus.

2020. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Ha téged zavar és gondot okoz, akkor ez nem jó. És a kérdés alapján, téged zavar. Próbálj túllépni az egészet. Oké, ezt könnyű leírni, de konkrét recept nincs, hogy lépj túl.

Mekkora az akkora? Lehet, hogy már simán olyan feneked van, amilyet akarnál, csak nem veszed észre.

2020. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

pici lapos popsim van, én sem szeretem. Na nem akarok nagy Kylie Jenner segget, de azért valami formás jó lenne csak lusta vagyok edzeni.

És a pasim mégis imádja, le se akar szállni a seggemről, éjjel nappal taperol :D Pedig nem friss kapcsolat.

2020. jún. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mégjobban köszönöm a válaszokat. Megpróbálok nem rágódni ezen. Olvastam itt néhány kérdést, hogy valaki csak a jó feneke miatt képes összejönni egy lánnyal. Ez megijesztett.
2020. jún. 4. 09:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Az is relatív, hogy melyik pasi mit tart “jó seggnek”. Elég széles a paletta.
2020. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!