Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok nektek honnan van...

Csajok nektek honnan van pénzetek a folyamatos palsztikára,botoxra,töltésre?L

Figyelt kérdés

Tagja vagyok plasztikás csoportoknak és ott folyamatosan pakolják a csajok,hogy megint ,megint voltak szájtöltésen,állcsúcs,vonal,ránc stb töltésen.Aminek ml ára (60-120e). Cseréli az implántátumot,orrplaszitika amik db-ja (800-1,5Mft) és a többi.

Iszonyatosan szeretnék én is ilyen beavatkozásokat,de én keresek netto 290efT és alig tudok valamit félretenni,hó végére nem sok marad nálam ...

azért nem 1 év szerintem iylenre összekaparni a pénzt,de az is általában elmgy inkább hosszúhétvégékre,új cipőre,ruhára,erre-arra.


Azok a nők akik kb havi szinten járnak tölteni honnan van ennyi pénzük??

Komolyan kérdezem én nem ítélek el senkit! Köszönöma válaszokat!


2020. jún. 29. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre max ott tudnak válaszolni azok, akik ezt megtették. Itt az oldalon nem biztos találsz olyan nőt, aki havonta plasztikáztassa magát.


De valószínűleg ott se válaszolnának, mert ez magánügy. Nem mindenki keres rosszul, van akit eltartanak, van aki nem magyarországon él, és külföldön jobban keres. Van akinek ez életcél.

2020. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd házaspárt tudnám példának hozni.

Tanárnő, elég ronda fejjel, + jól kereső férj. Szilikon mell, műkörmök, műpilla, szoli, tetovált száj szemöldök stb. Nyilván nem a tanári fizetésből 😂

2020. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak tippelek, de talán nem járnak hosszú hétvégézni, nem vesznek új cipőt, ruhát, ezt azt...
2020. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudod, hogy az az ember mennyit költ más dolgokra, mit dolgozik, milyen családi háttérből származik, mennyit keres a férje stb.
2020. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2,hát igen a tanári fizuval max netto 200-at vihet haza.De ha van házuk és a férj fizet mindent akkor a 200at félre tudja rakni plusz magára költheti gondolom én.


1, az igaz láttam sokan külföldről írnak,úgyhogy úgy tényleg könnyebb összeszedni a pénzt!


3,én se szoktam mindig,sőt iszonyú ritka. De ha van párod ő már eléggé elvárja ezeket.Magamtól én sem jártam sehova egészé letemben,bártokkal se ,senkivel. De a barátom meg mindig hétvégézne és megbeszétük hogy akkor fél évente 1x legyen.de az is nagy kiadás szerintem...


4,oké csak nekem ígyis furcsa,hogy renteg nőnek van rá pénze..én családomnak van pénze de soha nm adna ilyenre 1ft-ot se.

2020. jún. 30. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!