Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A családom véleménye miatt...

A családom véleménye miatt egyre rosszabbul érzem magam a bőrömben. Mi segítene?

Figyelt kérdés
A családom több tagja is mondta már, hogy túl vékony vagyok. Valaki szebben, valaki csúnyábban. A tesóm pár naponta a fejemhez vágja, nem szép szavakkal. Az első pár alkalommal még elengedtem a fülem mellett, de egy ideje nagyon rosszul esik. Ezt mondtam is nekik több alkalommal, de nem érdekli őket, mert szerintük ez nem sértő. Mióta ez megy egyre rondábbnak látom magam. Legbelül tudom, hogy teljesen átlagos alkatom van, de mióta ilyen gyakran csak negatív jelzőket kapok, szinte csak a rossz tulajdonságaimat látom ha tükörbe nézek (pl keskeny a csípőm). Rendesen eszek szinte mindent, szeretek is enni. Egyszerűen ilyen az alkatom, nem tudok vele mit kezdeni. Ők nem fognak változtatni, viszont a véleményük miatt nem szeretném még rosszabban érezni magam a bőrömben. Van valaki hasonló helyzetben? Szerintetek mi segítene?

2020. júl. 12. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
36%

Elöször is, nem kizárt, hogy tényleg túl vékony vagy, mindenféle adat nélkül nehéz eldönteni.

Másodszor lehet, hogy csak nincs formád, ezért tartanak túl soványnak, megfelelö sporttal igen szép alakot lehet összehozni és az önbizalmad is nö töle.

2020. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!