Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Máshogy (jobban,...

Lányok! Máshogy (jobban, esetleg rosszabbul) éreztétek magatokat, amikor a hosszú hajatokat levágattátok?

Figyelt kérdés
Gondolkozok olykor a hajvágáson, de végül sosem visz rá a lélek, mert nincs olyan messze, hogy a derekamig érjen végre, kb fél vagy 1 év. Aztán hirtelen a nagy fellángolás, hogy vágassam le, amiről aztán mindig leteszek. Nem most lesz, de azért kíváncsi vagyok, hogy máshogy éreztétek magatokat utána?

2018. márc. 19. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a derekamig ért amikor megváltam tőle, igazából csak akkor bánom amikor meglátom egy másik lány haját hogy milyen szép. A rövid nekem jobban áll, kicsit idősebbnek, érettebbnek nézek ki. :)
2018. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
94%
Egy kicsit hiányzott, de mivel előtte átgondoltam és jobban is állt ezért nem bántam meg.
2018. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
100%
Én derékig érőt vágattam állig érőre. Fura volt hogy nem akad bele semmibe, de nem bántam meg mert gyakorlat alatt állandóan kontyban kellett lennie és tudom hogy az úgyis összetörte volna. Emiatt vágattam le akkorára amit már nem kellett kontyolni. Viszont amikor vége lett a szaknak akkor visszanövesztettem.
2018. márc. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

A derékig érö haj ronda. Nem szép, hiába hiszitek. Akárhogy ápolod, elvékonyodik, eltörik. Meg nem áll sehogy.

Vágasd le, legalább hátközéoig éröre, h legyen valami formája és egészséges legyen.

2018. márc. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Nekem 1-szer volt levágatva arcig érőre a hajam (bar akkor meg kis ovodas voltam, de en mondtam ra az igent) de nagyon megbantam, mar utana miutan levagta.

En akkor is megbanom ha egy kicsit (3-5cm) vag le a hajambol.

Szerintem ez egyenfugggo

2018. márc. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Nyáron vágattam le. Fiúsan rövidre.

Sokkal jobb érzés! Ráadásul jobban is áll az arcomhoz. Eszemben sincs visszanöveszteni. :)


Van egy oldal, a taaz.com. Virtuális frizura próba, ingyenes és egész jó. Ott érdemes pár fényképpel kipróbálni, hogy hogy fog állni, mielőtt nagy változtatásba kezdesz. :)

Egyébként no para: a haj visszanő. Először vágasd kicsit rövidebbre, pl. long bobra, aztán ha nem bántad meg, akkor olyan rövidre, ahogy akarod, ha siratod a hosszú hajad, akkor gyorsan visszanő. :)

2018. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Régebben volt hosszú hajam, aztán fokozatosan rövidre vágattam, míg pár centis volt csak. Aztán megint hagytam, hagy nőjön, de nagyon hosszúra nem akartam növeszteni, amíg meg nem láttam valakinek a derékig érő haját, ami egy itteni hozzászólással ellentétben gyönyörűszép volt. Na akkor nagyon megbántam, hogy valaha is levágtam, úgyhogy most megint növesztem.
2018. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Máshogy, kb. 3 kilóval könnyebben és szépnek :) Imádom a rövid hajamat.
2018. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Világ életemben derékig meg övig érő hajam volt. Aztán levágattam először mellig... utána párhónapra rá a vállam fölé. Most a kulcscsontomig ér. Az egyik legjobb érzés volt a világon amikor megláttam magamat a tükörben a vál fölé érő hajammal.

Sose lesz már derékig érő hajam, annyival könnyebb szabadabb és jobb a rövidebb haj. Hamar megszárad, nem igényel annyi energiát.

Nincsenek törött hajvégeim, és a hajfestés ellenére is így egészséges a hajam.

Habár az osztályomban minden lánynak hosszú a haja... nekem a legrövidebb.


Szerintem ne vágasd le a hajadat ha bizonytalan vagy benne. Én azért nem bántam meg mert biztos voltam benne, hogy nem bánom meg ha vál fölé vágatom.


Ha majd véglegesen úgy érzed hogy be mered vállalni, akkor tedd meg. :)

Hajrá ^^

2018. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néha kell a változás, ha tényleg úgy érzed, hogy vágysz rá, tedd meg.
2018. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!