Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha anyám egy nagyon csúnya...

Ha anyám egy nagyon csúnya nő, én is olyan leszek? 17/L

Figyelt kérdés

Most sem vagyok szép, konkrétan még soha életemben senki sem mondta rám, hogy szép lennék. Még csak randira sem hívtak soha.


Anyám is csúnya, ő nem lett szebb az idő előrehaladtával. Akkor én sem leszek szebb soha? Ráadásul anyám nagyon el is hízott, most 110 kiló körül van, 43 éves. Lehet, hogy a hízás genetikailag kódolt és rám is ez vár?



2020. júl. 25. 21:33
1 2
 11/16 Metionin ***** válasza:
Attól függ, nézd meg anyukád fiatalabb kori képeit hogy akkor hasonlított-e rád. De az is nagyon sokat számít, hogy milyenek voltak a felmenőid, örökölhetsz egy tulajdonságot anyukádtól de nem biztos hogy pl. a hízásra való hajlamot tőle örökölted-e. Mindenesetre te még simán tehetsz a hízás ellen, sportolj, étkezz egészségesen. csináltass jó frizurát, használj előnyös sminket, válassz előnyös ruhákat. Sokaknak amúgy huszonéves korára lesz szebb külseje, velem is így történt. Amúgy ha szeretnél, küldj nyugodtan egy képet, 30 éves nőstény egyed vagyok, nem eszek embert, viszont sok portrét csinálok és gyakran látok meg szép dolgokat az elsőre kevésbé szépnek titulált arcokon is.
2020. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Anyai ágon sajnos mindenki 100-120 kiló körül van.


Az apai nagymamám kb. 170 centi, 70 kiló lehetett fénykorában :D

2020. júl. 26. 19:55
 13/16 Metionin ***** válasza:
Hát még mindig jobb, hogy te legalább előre tudsz gondolkodni és elkezdeni küzdeni a hízás ellen. Mert akkor már kva nehéz amikor rajtad a 30 kiló felesleg. Egy sportos életmóddal azokat a betegségeket is meg tudod előzni, amikre szintén az őseid hajlamosítanak mint pl. szív-érrendszeri gondok, cukorbetegség stb. tehát amik kéz a kézben járnak az elhízással.
2020. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Belül is csúnya vagy.
2021. jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
*lehetsz, ha nem változol.
2021. jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tipikus 21. századi gondolkodás, a f*szom kivan már vele. Ohhhh, mindenki szép, fogadd el magad úgy ahogy vagy. Igen, fogadd el, h fekete a hajad vagy barna a szemed, mert nem tudsz rajta változtatni. De azon, hogy túlsúlyos vagy, igény mégpedig itt ahogy látom ez a probléma. Szóval ne zabáld tele magad minden nap, egyél egészségesen és kezdj el kardiózni ahelyett, hogy itt sajnáltatod magad. Én 15 éves koromig úgy néztem ki, mint egy csontváz, elkezdtem edzeni, és azóta nem csak normálisan nézek ki, hanem önbizalmam is van.

17/f

2021. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!