Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van tetoválásod és/vagy...

Van tetoválásod és/vagy piercinged? (elsősorban 16 és 40 év közöttiek válaszai érdekelnének)

Figyelt kérdés

Látom, tapasztalom, hogy egyre többek vannak azok, akik vagy viselnek piercinget, vagy tetováltatják magukat. Próbálom felbecsülni, mégis mekkora a piercinggel/tetoválással rendelkezők arány, vagy éppen a fiatalabb generáció hány százaléka az, akinek a bőre még ezen tekintetben érintetlen.


Tudom, bizonyos körben kifejezetten divatos, tudom, vannak szimbólumok, és azt is látom, hogy vannak visszatérő tetoválási motívumok. Példának okáért egyre gyakrabban látok japán feliratokat tetoválásként; s nem rég pl egy 30 körüli férfin láttam, hogy az egyik kezén az ő, míg a másik nevén a párja neve volt felírva keleti írásjegyekkel (csak feltételezem, hogy saját maga és a párja, de akár a két gyerekének neve is lehetne...).


Így tehát szeretnélek megkérni titeket, hogy a kérdéshez tartozó feleletválasztási opció kiválasztásával válaszoljatok a kérdésre! Ha esetleg a nemed és korod megadod, az plussz információt adhatna, mint ahogy azt is megköszönöm, ha kifejted, hogy miért döntöttél úgy, hogy csináltatsz tetoválást, vagy hordasz piercinget, illetve mit szimbolizálnak azok a te esetedben. Ha esetleg nem viselnél, akkor az is érdekel, hogy állsz a kérdéshez; tervezel-e későbbiekben, vagy látsz-e valami különbséget jellemben, viselkedésben... azok között, akiknek van piercingjük, illetve akiknek nincs.


Mindenki válaszát előre is köszönöm!



2020. júl. 29. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Van pc-m, tetoválásom még nincs. Nem hátrány ismerkedésnél ha valakinek tetkója van, nagyon bejönnek a tetovàlt pasik.
2020. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

4 piercing arcban, 8 fülben . Tetoválás nincs és nem is lesz, túl mainstream :)

23/L

2020. okt. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ReGina... ***** válasza:

Nekem csak piercing-em van.

De szeretnek többett is.

Tetoválásom nincs, tetszenek de nem tudom mit és hová, ha majd beérik az ötlet nem kizárt hogy lesz.

Páromnak 1 tetoválása van, és nincs piercingje. A tetoválását is úgymond, tőlem kapta ajándékba.Ő is nyitott több tetoválás felé is.

Tehát nekem tetszenek az igényesen kidolgozott inkább kissebb minták.

Én 21/L párom 23/F.

2020. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Koldokpiercingem, es 2 tetkom van. Egy masni a bokamon egyrészt cuki, másrészt volt egy borrak gyanúm, elvileg az elleni kuzdelmet is szimbolizalja, továbbá a gyászt. Abbol volt eleg az eletemben..

A masik olyan helyen van ahol nem látja csak akinek megmutattom. Pontosvesszo: melynek jelentése számomra :nem adom fel.

2020. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!