Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tehetek ilyet piercingre?

Tehetek ilyet piercingre?

Figyelt kérdés
Ma voltam piercingesnél, és ott mondta a csávó, hogy betadinnal reggel-este kenjem, meg valami octenisept-et tegyek rá. Ezt a spray-t használom eddig, de azt hallottam betadint nem szabad rá tenni. Ez igaz?

2020. aug. 10. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Betadin szárít, azért nem szokták rá ajánlami.

Friss piercingre valóban az Octenisept a nyerő szerintem, illetve a kamillateás vagy tengerisós borogatás.

2020. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Betadit használtam mindkettőre semmi gond nem volt velük. De jól írja az első, a Betadin szárít, szóval az Octenisept jobb választás. Arra figyelj, hogy kenőcsöt ne használj. Abba beleragad a kosz.
2020. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én elég vegyesen használtam a piercingjeimre mindkettőt, de tény, hogy az octenisept sokkal kényelmesebb meg hatékonyabb volt, mint a betadine.

És igaza van a 2. válaszolónak, ne kenj bele semmiféle krémet:)

2020. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!