Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Friss helixem van és abban...

Liloka1234 kérdése:

Friss helixem van és abban kerek segítségét hogy ez normális e?

Figyelt kérdés
5 napja szúrtak nekem helixet és most kezd fájni kicsit lila és hatul picit feldagadt és normális vagy kezd elfertőződni amiben nem latok logikát mert nem érintkeztem semmi olyannal és gyakran fertotlenitettem

2020. aug. 14. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez az első piercinged? Amennyiben igen, előfordulhat, hogy nehezen "fogadja el" a szervezeted az ékszert és próbálja kilökni. Velem is ez volt, nekem az első piercingem helix volt és jóval tovább gyógyult, mint az összes többi.

Ha pedig nem ez az első, csináltattál már előtte is porcba, akkor is normális, ha feldagad időnként, persze indokolt esetekben: megrántottad a hajaddal/rajta aludtál/izzadsz és kevés volt neki a tisztogatás vagy épp az ellenkezője:túl sokat lett mozgatva. Én azt javaslom ebben az esetben, hogy várj vele egy-két napot, fújd octenisept spray-vel, ha teheted és figyelj oda, hogy semmi trauma ne érje. Ha azt látod mégis, hogy rosszabbodik a helyzet, fordulj bizalommal a piercerhez, akinél szurattad, segíteni fog, ha megmutatod neki, mert mi így látatlanban csak találgatni tudunk.

De egyébként mivel még nagyon új, lesz vele bőven probléma még, szóval figyelj oda jól rá és akkor te magad is el fogod majd tudni dönteni, hogy mi jó meg mi nem jó neki.

Oh, és bármi történjék, semmi krémet ne kenj bele a gyulladásra, mert az nemhogy levinni nem fogja, de még jobban be is fog tőle durranni.

2020. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem megkaptad a privát uzenetem
2020. aug. 14. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!