Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Harisnyát vennék, honnan...

Harisnyát vennék, honnan tudom a méretemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, vásárolnék harisnyát, mégpedig innen néztem ki pár darabot:

[link]

[link]

Azt honnan tudom lemérni, hogy nekem ez jó lesz-e? Hány centi lehet a combom / derekam kerülete maximum? Itt nincs semmi infó, csak az, hogy S-L méretig van (kissé erősebb testalkatú vagyok, de nem mondhatnám, hogy kövér).



2020. szept. 29. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt írja, hogy egyenméret, s-től l-ig jó lesz mindenkire, szóval nem kell méretet választani.

De amúgy harisnyából is akkorát érdemes venni, mint amekkora alapból a méreted (pl. ha m-es ruhákat hordasz, akkor valószínűleg harisnyából is az lesz a jó méret). Segítségként szoktak még megadni a csomagolások hátoldalán egy táblázatot, amin rajta van hogy adott magasság és testsúlynál milyen méret kell.

2020. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha irsz az ugyfelszolgalatnak , tudnak kuldeni méreteket centiben a termekrol :)
2020. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Full ugyanezt megkapod Aluexpresszen két dollárért, van ilyen harisnyám onnan. Amúgy jó lesz L méretre, mert nagyon nyúlik.
2020. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as linket tudnál adni hozzá? Nekem is tetszik ez a hari, de drágállom
2020. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Wish-n is vannak nyitott harisnyák, sima és necc is.
2020. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!