Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki lenne ha harisnyát...

Nagyon ciki lenne ha harisnyát vennék nadrág alá?

Figyelt kérdés
(ma reggel is teljesen átfagyott a lábam, -16 volt Miskolcon) 18/F
2012. febr. 2. 16:41
1 2
 1/15 Ci.ara ***** válasza:
sztem nem gáz hideg van! Am meg ha mondjuk tesid van és nem akarod h kiröhögjenek akkor azokon a napokon nem veszel fel vagy előtte gyorsan elmész wc-re és leveszed beledobod a táskádba. Am meg nehogy nejlon harisnyát vegyél fel mert attól viszketni fogsz xd fekete cica szerűs nacit vegyél alá
2012. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse látja senki. Árulnak férfi harisnyát is, hideg ellen.
2012. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem. Én is és a kislányomat is így öltöztetem. Hideg van, minek fagyoskodni?
2012. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi. A wcben leveszem, ez tényleg jó! Viszont hova teszem addig a harisnyát?
2012. febr. 2. 16:53
 5/15 Ci.ara ***** válasza:
táskádba? ruhád alá mit tudom én legyél kreatív :D
2012. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Két középiskolás fiam van és mindketten felveszik a harisnyát. Ha tesi van ők akkor is felveszik, nem szégyenlik, mert mások is felveszik főleg ilyen hidegben. Szerintem nem kell szégyelned. Ha fázol, öltözz fel! 39/N
2012. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És a zsebenme tegyem? Egy iskolatárska nem fér el a wcben.
2012. febr. 2. 18:20
 8/15 A kérdező kommentje:
*zsebembe
2012. febr. 2. 18:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Reggel, amikor bemész a suliba, még nálad van a táska, és úgy mész egyenesen a mosdóba, ahol átöltözöl, beleteszed egy kis szatyorba, azt a táskába és senki nem látott semmit. :-)
2012. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki??? Hideg van. Az a ciki ha valaki hiúsági okokból vagy más elvárásainak való megfelelésért képes kifagyasztani magát. Családom férfi tagjai is hordanak férfiaknak készített, lábfej rész nélküli harisnyát. Sok férfi aki "nem meri felvenni" ilyenkor bélelt farmert hord, csak nem verik nagy dobra.

23/N

2012. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!