Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megcsináltassam? (Piercing)

Megcsináltassam? (Piercing)

Figyelt kérdés
Jövöhéten megyek orrpiercinget szuratni. Viszont nem tudom eldönteni hogy köldök piercinget is csinàltassak e. Lehet hogy jól állna, csak nem tudok dönteni. Minden piercingemnél ez volt amúgy, nem tudtam dönteni aztán úgyis lett késöbb. Kicsit a vagányabb kategóriába tartozom mind stílus mind piercing téren, ezért is gondolkozom ennyit, mivel ez egy kicsit olyan "csajos", csillogós. Mit gondoltok megcsináltassam?

2020. okt. 6. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bele tenni olyat is, ami nem csajos, csillogós. Nekem pl egy halál egyszerű Soma ezüst golyós van, mindenféle kő nélkül.:)

Csinaltasd meg ha szeretnéd, szerintem egyáltalán nem fájdalmas, ha később mégsem tetszik egyszerűen kiveszed :)

2020. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* sima
2020. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!