Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen fül piercinget csinálta...

ReGina... kérdése:

Milyen fül piercinget csináltassak? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Pár hónapja lett szúrva a felső helix piercingem.

Szeretnék még a fülembe legalább egyet. Nem szeretném ha zsúfolt hatást érnék el vele.

Tehát szerintetek melyiket csináltassam meg, melyik fog illeni a meglévőkhöz?


Kép a fülemről--> [link]


Amin gondolkodtam és tetszenek : még egy helix a mostani alá; Tragus: rook; forward helix;


De igából szinte az össze fajta tetszik, ezért vagyok nehéz döntésben.


Képek a fül pc.k megnevezéseiről:

[link]

[link]

[link]


21/L - bal fül (ha ez számít)



2020. okt. 28. 18:22
A kérdező szavazást indított:
Még egy helix a mostani alá.
Tragus
Forward helix
Rook/Rock
Valami más- leírom
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem flat van, nem sok embernél láttam még, de helix-szel lehet sok már.
2020. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

A flat is tetszik, csak nem tudom az én fülemen kivitelezhető-e.

Képet esetleg tudsz küldeni?

2020. okt. 28. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy helix lenne a legjobb a mostani alá, de esetleg a tragus is. Meg szerintem a conch se lenne rossz.
2020. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem rook van, szerintem a te füleden is jól állna. Nem tudom mások mit tapasztaltak ezzel kapcsolatban, de nekem a szúráson kívül egyáltalán nem volt fájdalmas, már aznap tudtam rajta aludni, egyáltalán nem fájt egy percig se.
2020. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Rook (itt egyetértek az előttem szólóval, nekem is van, szerintem a “legnyugisabb” piercing, nekem sem volt gondom vele, viszont annál inkább mutatós)

Tragus

Daith

Conch (nem feltétlen a karika, inkább száras ékszer, de lehet hogy csak ebből a szögből tűnik úgy, hogy az jobban állna)

Én elsősorban ezeket ajánlanám, mert talán ezek azok, amiket annyira nem vállalnak be tömegesen az emberek (a tragus talán a kijelentés alól itt kivétel 😅), hiába lett trend megint a piercing csináltatás:)

2020. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy daith illene oda :)
2020. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tragus vagy conch. Szerintem helixszel párban nagyon jól néz ki mindkettő, plusz nekem mindkettő a legkevésbé fájdalmas illetve problémás piercingjeim közé tartozik, ezért is merem őket ajánlani.

A forward helix még nagyon jól néz ki, de szerintem rettenetesen nehéz a gyógyulása, nekem másfél év után sem gyógyult 100%-osan, mert ugye olyan helyen van, ami azért sokat van macerálva.

Két helixem van egymás alatt nekem is, jól néz ki, de ha nem tervezel sok fülpiercinget, akkor én mindenképp azt ajánlom, hogy a másik másfajta legyen.

Ezeken kívül nekem egy flatem meg egy daithem is van, mindkettő szuper piercing, de macerásak, plusz szerintem helixhez nem is illenek annyira.

Most jelenleg nekem úgy néz ki, hogy a bal fülemben van 2 fülbevaló, a tragusom, a flatem meg a daithem, a jobb fülemen is két lyuk van, de általában csak egy fülbevalót hordok benne - szeretem az asszimetriát -, és ebben a fülben van a két helixem, a forward helixem meg a conchom. Nekem ez az elrendezés nagyon tetszik, sok dicséretet kapok rá. Soknak hangzik - az is -, de én kimondottan szeretem a zsúfolt hatást. Csak azért írtam le, hátha tudsz belőle inspirálódni a jövőre nézve, ugyanis garantálom, hogy nem fogsz megállni kettőnél, nálam is annyi volt az eredeti terv, de ez addiktív dolog. :P


24/L

2020. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sjsjyj ***** válasza:
33%
Industrial
2020. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet
2021. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!