Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magyarország ti hol láttok...

Magyarország ti hol láttok olyan szép kinézetű lányokat amiket nagyon ritkán látni?

Figyelt kérdés

Vagy aki eleve ilyen helyen él hol lát keveseebb ilyen fullos külsejű csajt. Itt most leginkább a középiskolás tinikre gondolok vagy esetleg még az egyetemistákra.

Jöhetnek keletről is és nyugatról is települések. Olyan válaszokat pls ne, hogy mindenhol vannak. Mert aki járt már több helyen országon belül vagy pláne kívül az tudja, hogy ez nem feltétlenül így van. Mert van ahol abból a fajtából kevesebb van. Meg van ahol kifejezetten nincs is olyan nő. Pl én még nyugat mo nem nagyon jártam. Ausztriába, Oroszországba viszont igen. És itt még nem láttam egy olyan szépet sem. Viszont Ukrajnában meg kevesebb szépet láttam. Tehát ha pontozni kéne hol láttok gyakran 10/10 lányokat. Persze sajnos nem mindenkinek jó az ízlése!


Olyan ember válaszát várom, aki több helyen is járt. Pl Debrecen meg Eger kilöve és környékük. Mivel én ezeken a helyeken sokszor vagyok. De vannak erre is sokan szépek. De olyan kimagaslóan szépet arányaiban véve nagyon ritkán látok. Főleg Egerbe. De Szentesen egy nap alatt láttam kb 6-7 ilyet. Nyugaton meg elvileg még több ilyen van. Meg szerintem Pesten is vannak azért. Ebben gondolom a népi keveredés is közre játszik. Mert elvileg pl a sváb származású nők a legszebbek. Csak, hogy legyen elképzelés milyen lányokra gondolok:



2020. nov. 9. 23:29
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%
Fujj, ezeket a csajokat bottal se piszkálnám meg, akiket linkeltél. Ezek tömeg csajok, full átlagosak.
2020. nov. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Hmmm. Ezek hol számítanak "árlagosnak" ?
2020. nov. 10. 06:04
 13/39 anonim ***** válasza:
91%

Hát budapest tele hasonló lányokkal.


De az szemet szúrt, hogy a te izlésedet tartod általános mérvadónak, ami nem feltétlenül fog pl a jövőben túl sok jóra vezetni

Másrészt légyszi ne csak a kinézetre menj rá. Szinte mindenki több egy csinos pofinál és formás testnél. Baromi ledegradáló hogy kb úgy beszélsz róluk mint valami külön fajról. Tök tárgyiasítóan beszélsz róluk


Másrészt attól hogy valakinek a szépségről alkotott fogalma más lehet hogy az általa szépnek tartott emberek tényleg szépek csak te ezt nem látod.


Szerintem a linkelt képen lévő lányok valóban szépek de a stílusuk számomra unalmas és általános.

2020. nov. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hol laksz, de itt Pesten minden második csaj így néz ki, a stílusuk is pont ilyen tömeg. Nekem nem tetszenek, de ha neked igen, azzal sincs semmi baj, viszont tényleg eléggé felszínesnek tűnsz így ezzel a kérdéssel, remélem azért nem csak az érdekel hogyan néznek ki
2020. nov. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem mondanám, hogy ezek a lányok átlagosak, nagyon jól néznek ki, csak beképzelt ellenszenves fejük van, tipikusan a puncs.hu-n fogják végezni max 1-2 éven belül. Nyíregyházát tudnám még Pesten kívül ajánlani, az is tele van újgazdag tinip.csával, ha ez a zsánered.
2020. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
91%
Nálad a szép = k...ás?
2020. nov. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
94%

Jártam már 1-2 helyen.

Ezek közel sem kiemelkedőek. Ha 20 tinilányt egymás mellé tennék Pest megyében akkor minden 10. így nézne ki.

Semmi különlegesen szép nincs. Fiatal kislány arc és mellé sok smink + megveszik a legújabb divat szerinti dolgokat.

Fekete ruhás nő szerintem minden buliban van legalább egy.

A vízparton lévő csaj bármelyik középiskolában.

A pasis pedig szerintem már általánostól bőven megvan.

Talán a a vízpartos csajról mondanám, hogy normális lehet, a többitől én távol tartanám magam.

2020. nov. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
88%
Latszik kerdezo, hogy nagyon falusi vagy, ha neked ezek nem atlagok. Eletedben egyszer menj fel Pestre es talan rajonnel te is. Egyebkent meg tanulj meg fogalmazni, mert a felet nem erteni annak, amit mondasz.
2020. nov. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
93%
Én mindenhol látok ilyen lányokat. A saját városomban is, és amerre járok, ott is.
2020. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
89%
Ők nem különlegesen szép lányok, csak jól tudnak sminkelni. Ilyenekkel tele van BP és a legtöbb város
2020. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!