Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magyarország ti hol láttok...

Magyarország ti hol láttok olyan szép kinézetű lányokat amiket nagyon ritkán látni?

Figyelt kérdés

Vagy aki eleve ilyen helyen él hol lát keveseebb ilyen fullos külsejű csajt. Itt most leginkább a középiskolás tinikre gondolok vagy esetleg még az egyetemistákra.

Jöhetnek keletről is és nyugatról is települések. Olyan válaszokat pls ne, hogy mindenhol vannak. Mert aki járt már több helyen országon belül vagy pláne kívül az tudja, hogy ez nem feltétlenül így van. Mert van ahol abból a fajtából kevesebb van. Meg van ahol kifejezetten nincs is olyan nő. Pl én még nyugat mo nem nagyon jártam. Ausztriába, Oroszországba viszont igen. És itt még nem láttam egy olyan szépet sem. Viszont Ukrajnában meg kevesebb szépet láttam. Tehát ha pontozni kéne hol láttok gyakran 10/10 lányokat. Persze sajnos nem mindenkinek jó az ízlése!


Olyan ember válaszát várom, aki több helyen is járt. Pl Debrecen meg Eger kilöve és környékük. Mivel én ezeken a helyeken sokszor vagyok. De vannak erre is sokan szépek. De olyan kimagaslóan szépet arányaiban véve nagyon ritkán látok. Főleg Egerbe. De Szentesen egy nap alatt láttam kb 6-7 ilyet. Nyugaton meg elvileg még több ilyen van. Meg szerintem Pesten is vannak azért. Ebben gondolom a népi keveredés is közre játszik. Mert elvileg pl a sváb származású nők a legszebbek. Csak, hogy legyen elképzelés milyen lányokra gondolok:



2020. nov. 9. 23:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
94%
Ha te olyan lennél, amilyennek elmondod magad, akkor nem neked kéne keresni ezeket a lányokat, hanem ők már akkor megtaláltak volna téged.
2020. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
92%

#31 Pláne nem GYK-n kérdezne.:D

Egyébként elhiszem, hogy jó tanuló vagy, de itt sem a humorérzéked, sem az intelligenciád nem jön át a válaszaidon. Minimum picit megmosolyognám magam a helyedben.:) Nagyon későnérőnek tűnsz, bár lehet ezek miatt még össze is illesz ezekkel a kirakatbabákkal. Hogy ne csak offoljak, ismételni tudom a többieket, gyere Pestre és láthatsz sok ilyen csajt, bár elég bebuszoznod szerintem valamelyik megyeszékhelyre is: Ahol van pláza, ott lesznek ilyen luvnyák is.

2020. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen csajt tényleg bárhol látsz, full tucatok. Amúgy az, hogy 10/9 vagy max. álmaidban, mert akkor nem itt lennél. Egyébként érdekes hely ez a GYK.. itt minden pasi fullos, normális meg intelligens. :D
2020. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Már volt dolgom csajokkal, de nem ilyenekkel. Pont azért mert arra ahhol én lakom nem nagyon vannak ilyenek. Pedig amúgy biztosan lett volna dolgon. Ilyen kaliberű Körmendi, Győri lányok viszont már írtak rám! Pl Egerben akit ritkán látok is ilyet inkább csak kirándulók kitudja honnan.


A kérdés meg azért született egyrészt meg, hogy tudjam. Hol találok közelebb ilyeneket. Ugye Budapesten de kelet is érdekel. Ezt úgy írom, hogy Püspökladányi vagyok. Na meg kíváncsi lennék tapasztalatokra ezzel kapcsolatban, hogy hol pl nyugaton meg keleten is hol van a legtöbb, legszebb lányok?!

2020. nov. 10. 18:59
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzasztóan néznek ki az ilyen műnők. Hála a jó égnek nálunk már megy ki a divatból.
2020. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Eskü nem tudom eldönteni hogy troll vagy tényleg ennyire sötét 🤣"Mert erre felé viszont pontosan, hogy az a divat, hogy egy kiló sminket pakolnak magukra" drágám, ébresztő, amiket linkeltél mindegyik ki van vakolva. Plusz még műszempilla, meg természetesen szénné vannak szolizva egyet leszámítva. Értem én hogy ahol te laksz ott nincsenek ilyenek és neked ez az egzotikum de ettől függetlenül ezekben az évilágon semmi különleges nincs, országos viszonylatban tömeg kategória mind. Ha ilyet akarsz nézegetni menj föl bármelyik nagyvárosba. Amúgy 10/9 biztos hogy nem vagy mert az ilyen lányok csak fullos instafiúkákkal állnak le, ha te az lennél már ilyen csajod lenne. Nem azt mondom hogy tuti ronda vagy, csak biztos hogy nem az a típus aki az ilyen lányoknak bejön.
2020. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%

Hello. Nekem is nagy adják ezek a lányok. De a facebookon, instán hiába próbálok keresgélni. Még ha név vagy hely szerint keresem. Is mindig vagy a rondákat vagy a nem ilyen szép lányokat adja be. Vagy pedig olyanokat dob be akiknek több tizesezer követőjük van.. Tehát mind2 oldal egy rakás, szenny!


Viszont valaki privátban küldhetne pár ilyen csajt, akik kb mindenben olyasmik legyen amiketről a kérdező küldött képet külsőre. Bár az első csajon valóban sok kicsit az alapozó, de elmegy. Az ország bármely pontjáról kűldhettek, ilyen csajokat. De békés,szolnok megyét részesítem előnyben. Ha van barátja nem írok rá, csak max ha szakítanak valamikor. Ha meg nincs akkor eleve jó dolog is kisűlhett belőle. És a 14-17 éves korosztályt jobban részesítem előnyben. De max 20-23 év körülit is kűldhettek.


Persze tudom, hogy sokan nem segítenének a másikon. De hátha mégis vannak itt is jó szándékú emberek. Kérdező, szerintem te nem tudsz sok mindenben segíteni. De amit tudsz nyújtani segítséget, abban segíthetnél! És mástól is elfogadom a segítséget.


Nekem amúgy meg a hídon lévő tetszik a legjobban. Lathatoan jó fiatal. A haja is szép hosszú fenékig érő. És az ő haja a legápóltabb. Meg ő a legtermészetesebb.


És ahhol én lakom és maga a kőrnyékén is. Erre felé sok a c a roszabbik fajtából 50%+ c ezen a környéken. És akik vannak is jó csajok. Annak a nagyrésze is elcigányosodott. Még Szolnok is sokkal jobb hely. Pedig ahhoz képest ott is sok a c!

2020. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
97%
Most komolyan csináltál egy külön profilt hogy ezt bekommenteld? Legalább az írásmódod változtattad volna el, mindenkinek lejön hogy te vagy 🤣🤣🤣🤣 látom a 10/9-es külsőhöz hatalmas iq is társul
2020. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Húha, 37-es, a baj nem kevés. Inkább iskolába kellene járnod, hogy megtanulj normálisan írni. De ezt leszámítva is nevetségesen szánalmas és primitív vagy ezzel a kiéhezett nyálcsorgatással a kislányokra. Kívánom legyen szerencséd, és álljon veled szóba majd ilyen leányzó. Ezek is olyan üresfejűek általában, mint te vagy.
2020. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!