Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magyarország ti hol láttok...

Magyarország ti hol láttok olyan szép kinézetű lányokat amiket nagyon ritkán látni?

Figyelt kérdés

Vagy aki eleve ilyen helyen él hol lát keveseebb ilyen fullos külsejű csajt. Itt most leginkább a középiskolás tinikre gondolok vagy esetleg még az egyetemistákra.

Jöhetnek keletről is és nyugatról is települések. Olyan válaszokat pls ne, hogy mindenhol vannak. Mert aki járt már több helyen országon belül vagy pláne kívül az tudja, hogy ez nem feltétlenül így van. Mert van ahol abból a fajtából kevesebb van. Meg van ahol kifejezetten nincs is olyan nő. Pl én még nyugat mo nem nagyon jártam. Ausztriába, Oroszországba viszont igen. És itt még nem láttam egy olyan szépet sem. Viszont Ukrajnában meg kevesebb szépet láttam. Tehát ha pontozni kéne hol láttok gyakran 10/10 lányokat. Persze sajnos nem mindenkinek jó az ízlése!


Olyan ember válaszát várom, aki több helyen is járt. Pl Debrecen meg Eger kilöve és környékük. Mivel én ezeken a helyeken sokszor vagyok. De vannak erre is sokan szépek. De olyan kimagaslóan szépet arányaiban véve nagyon ritkán látok. Főleg Egerbe. De Szentesen egy nap alatt láttam kb 6-7 ilyet. Nyugaton meg elvileg még több ilyen van. Meg szerintem Pesten is vannak azért. Ebben gondolom a népi keveredés is közre játszik. Mert elvileg pl a sváb származású nők a legszebbek. Csak, hogy legyen elképzelés milyen lányokra gondolok:



2020. nov. 9. 23:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
92%
Sminkkel bárki nézhet ki így.
2020. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
94%

"Olyan válaszokat pls ne, hogy mindenhol vannak."

most akkor kamuzzunk?

a magyar génállomány évszázadokkal ezelőtt is eléggé kevert volt, azóta pedig végképp igaz, hogy egy csomó ember más országrészben köt ki, mint ahol született. örökölt adottságokat tekintve alig van különbség a soproni és a szegedi emberek között.

ami téged érdekel, az gyakorlatilag azon múlik, hogy hol mennyi a középiskolás és a köreikben épp mi a divat.

2020. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
93%
Ezek a lányok nem csúnyák, de nem is kiemelkedően szépek, nagyon szépen sminkelnek/sminkelik őket. Jó a ruha választás, fotógének.
2020. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
"Abból a fajtából" lol elég undoríó, ahogy a lányokról (fiatal lányokról) beszélsz, meg az is, hogy etnikum alapján döntöd el, mi a szép.
2020. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Nem csak a külső érdekel. Már írtam korábban, hogy attól még, hogy nagyon szépek még lehetnek normálisak. És a kicsit több smink meg a kirívó ruha sem feltétlenül jelenti azt, hogy r*ancok. Bár pl a vízparti csajon nincs sok smink. Mégis természetesen olyan szép. De nem értem akkor Eger, Debrecen környékén miért nem látok nagyon ilyeneket.


És hol divat pl az ilyen hosszú haj? Persze ezek rövidebb hajjal is ilyenek lennének. De ez a hosszú haj még szebbé teszi őket.


Mert erre felé viszont pontosan, hogy az a divat, hogy egy kiló sminket pakolnak magukra. Meg sok olyan lány van aki már 17-18 éves korára konkrétan elhízik mégis azt hiszi magáról, hogy ő milyen szép, modell.


Azt mondják még Pécs, Győr megye, Szolnok, Baja, Miskolc, Békés megye is teli vannak ilyenekkel. Ez mennyire igaz, na meg még hol találni sok ilyet? Egyszer voltam Pesten és akkor pont én ilyeneket nem nagyon láttam!

2020. nov. 10. 13:41
 26/39 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező!


Te mit tudsz nyújtani kinézet terén, hogy ilyen elvárásaid vannak?

2020. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
94%

Te is úgy nézel ki mint azok a férfiak akik. Mellettük szoktak pózolni? Mert ha igen akkor menj el egy castingra és ha beválogatnak hemzsegni fog a fotózás az ilyen lányoktól.

Ha nem, akkor úgysem fog veled szobaállni, akit ennyit ad magára az a partnerétől is ezt várja el.

2020. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
87%
Le kell írnom, hogy az összes derékig érő hajú lánynak ilyen ocsmány a haja. Nézd meg a második képet, amit linkeltél. Vagy 20 centi száraz, sprőd hajat le lehetne vágni a végéről, még úgy is hosszú lenne, csak lenne tartása, és csillogna, de nem. A hajukban az önbizalmuk.
2020. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
96%

Hát figyi én 24 vagyok de 22 évesen még bőven tininek néztek, meg most sem vagyok öreg :D

És igen ha ennyire települést akarsz hallani, akkor Budapest. Oda jártam suliba, laktam is ott, szóval tele van ilyen lányokkal.

Szerintem ezek átlagos lányok sablon stílusúan felöltözve, sablon pózokkal, de persze nem csúnyák.

16-18 évesen még én is próbáltam követni ezt a divatot, csak idővel rájöttem, hogy a letisztult elegáns divat, sokkal szexibb.

2020. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Ezeknek már inkább fenékig érő haja van. És annak lehet, hogy vágatnia kéne. De a többinek szép a haja. Amúgy meg nem feltétlenül csak ilyen csajjal jönnék össze de jobban örülnék egy ilyennek. Persze csak ha normális. De igen én magamat kűlsőre tartom 10/9-nek. Ahogyan sok ismerősöm is helyesnek tart. Bár ha nem lennék ilyen helyes is lehetne esélyem valamelyiknél. Főleg, hogy a belső értékeim ott vannak. Kedvesség (nem túlságosan, nem mindenkivel) jó tanuló vagyok, valószínű, hogy megyek is tovább a dumám is humórérzékem is jó! Az lehet, hogy egoista vagyok, de ezt meg lehet szokni, sőt olyan mértékben vagyok csak az. Ami némelyik lánynak bejön!
2020. nov. 10. 14:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!