Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nézegetem mostanában az...

Nézegetem mostanában az embereket. Rengeteg csúnya, és ápolatlan ember van. Szinte a 98%-uk csúnya, vagy ápolatlan. Miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 13:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, ez most vagy kamu, vagy tényleg b.zi vagy, vagy csak nagyon gáz ember:D

24/L

2010. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Én igazat adok neked, na nem 98%, inkább csak 70% de az tényleg ízléstelen rongyokba jár, és a fogatlanság az ápolatlanságra utal 30-40éves embereknél. És nem csak a csövesek járnak rongyokban, hanem a középkorúak, sőt kisgyerekes anyukák is, pedig mindenki hajtogatja milyen jól lehet turkálóból öltözködni, hát látom, zokni szandál, meg nejlon otthonka. nincs ízlésük a magyarok nagy többségének, pláne ha betöltötték a 30-40et, elhagyják magukat mert, már minek öltözködni, meg kinek, tisztelet a kivételnek. Több évig ruhaboltban dolgoztam és tényleg ezt vettük észre, pedig az ápoltság és a tiszta rendezett ruha nem pénz kérdés.
2010. aug. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó hozzászóló véleményét. Vannak még normális emberek itt, akik átlátnak azon a bizonyos szitán!
2010. aug. 13. 13:29
 24/32 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk gazdagok, sőt. Mégis fürdök naponta kétszer, minden fogam egészséges, mert azt is mosom 2-3-szor egy nap. Csinosan öltözködök, bár nincs sok ruhám. Kiárusításkor szoktam vásárolni, valamit mindig találok, nem drága, de van ízlésem, és sokszor mondták már, hogy jól össze tudom állítani az öltözékem. :) Szóval az ápoltság nem pénz kérdése!
2010. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Viszont kérdező, visszavehetnél az egódból. :P Lehet, hogy jól nézel ki, de nem hsizem, hogy olyan különleges lennél, hogy be kelljen szarni...
2010. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
már megint megy a provokálás! mondjuk nézzük már meg az átlag magyar fizetést meg a külföldi életet!!!!az emberek itt magyarországon azért járnak dolgozni hogy megkeressék a minden napi kenyerüket meg azért hogy ki tudják fizetni a számlákat!!!!!nem azért mert hogy a fogukat meg tudják csináltatni meg ízléses ruhákba járjanak meg fodrászra nyaralásra költsenek!gondolni se lehet ilyenre mert csak robotoknak nézik az embert itt nincs megbecsülés akkor minek öltözzön minek ápolja magát amikor elveszik a lakást a feje felől mert annyit adózunk egész életünkbe mint eszünk!!!! ez itt így működik és amíg cigányok is lesznek ebbe az országba azok is lehúzzák az embert addig nem fogunk egy lépést se előre haladni ebbe a r..ohadék sz...ar országba!!!!
2010. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval (16:56) értek egyet..
2010. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha egy kicsit tényleg vissza vennél az egodból.:)
2010. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, nem is kicsit! :))
2010. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te irtó ronda vagy, és így próbálod kompenzálni a kisebbségi komplexusodat, hogy "nemcsak te vagy csúnya, hanem az egész ország".

Nagyon ez jön le rólad.

2010. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!