Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nézegetem mostanában az...

Nézegetem mostanában az embereket. Rengeteg csúnya, és ápolatlan ember van. Szinte a 98%-uk csúnya, vagy ápolatlan. Miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 13:32
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
100%
Valaki nem tehet róla, hogy csúnya. Így született és kész. Ezért nem kell megvetni őket! Vannak olyan emberek, akik nem járnak minden 3. napban kozmetikushoz. Talán nincs rá pénzük. Nincs olyan anyagi körülményük, hogy ezt megtehessék. Attól is függ, hogy neked mi az ápoltság fogalma? Az is ápolatlanságnak számít e, hogy a strandon valakinek egy picit be van törve a körme. Vagy, hogy valaki elmegy melletted szakadt kabátban, és piszkos arccal,vagy talán össze van nőve a szemöldöke? Ezt nem tudhatjuk. Különböző emberek különböző szemszögből nézik a dolgokat. Nem ítélek meg senkit az arcformájáról vagy a hajáról........ Szerintem az emberek 13%-a ápolatlan a te 98%-odhoz képest. Hiszen minden ember szép aki egészséges! Sajnos valaki egy kis szépséghiba vagy bájpötty alapján ítélkezik. Remélem megkaptad a kérdésedre a választ! S azt se feledd, hogy nem illik megbámulni valakit az utcán. 36/L
2010. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó hozzászóló véleményét. Nem azt írtam, hogy bámulom, hanem, hogy nézem. Szerencsére a magyar az a nyelv, amivel ki lehet fejezni az árnyalatni különbségeket. Te, úgy látszik nem ismered mindkét szót, vagy nem legalábbis a köztük lévő különbséget!

UI.: elmentem fodrászhoz :)

2010. aug. 16. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!