Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megcsináltassam? Piercing

Megcsináltassam? Piercing

Figyelt kérdés
Van egy karika nostril az orromban, és most mennék septumot csináltatni, viszont vacilállok hogy jó ötlet-e. A barátnömnek is van, rajta nagyon jól néz ki, és ö noszogat h en is csináltassam meg, de nem vagyok benne biztos, hogy tetszene. Mit gondoltok? Túl sok lenne és hagyjam inkább vagy csináltassam meg és nézzem meg hogy áll?

2020. dec. 6. 23:14
 1/6 anonim válasza:
72%
Én impulzívan csináltattam meg, viszont nem bántam meg.A gyógyulási ideje viszonylag gyors, szóval ha nem tetszene akkor majd ki is tudod szedni, addig meg fel tudnád hajtani, a hoopnak nem nagyon kéne akadályoznia.Ha nagyon nem, akkor veszel egy retainert.
2020. dec. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ReGina... ***** válasza:
100%

Ha nem tudod eldönteni, hogy jól állna-e, tetszene-e a meglévő pc.-vel, akkor vegyél fake septum pc.t.

Nekem is van, es szerintem nagyon jó, hogy kipróbáld milyen lenne, ha volna.

2020. dec. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A piercer közel van a corvin plázához, ott hol lehetne fake septumot kapni?
2020. dec. 7. 01:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Clairesben vagy a Bijou Brigitteben vannak kamu pc-k.
2020. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekelne, megcsináltattam egyböl a septumot és eddig nagyon tetszik, remélem nem bánom meg❤
2020. dec. 8. 22:43
 6/6 ReGina... ***** válasza:
100%

Örülök neki😊 egészséggel és büszkeséggel visled.

( amugy meg ha megbánnád ez azért jó fajta pc mert nem látszik a nyoma, és fel is lehet fordítani ha olyan szituáció lenne, ahová inkabb mellőznéd)

2020. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!