Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel a külsővel,...

Szerintetek ezzel a külsővel, bejönék az átlagosnál kicsit szebb/vonzób ,lányoknak? Van kép

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és úgy érzem,hogy el kéne kezdenem,csajozni....

Nálam az átlagosnál szebb lány ott kezdődnek ,akiknek szép a mosolygása meg olyan kedves arca van ,és teljesen mindegy,hogy szőke vagy barna a haja és a szem szín is lényegtelen



Ki tettem már egy ehez hasonló

,kérdést de törölte a gyk,ráadásul egy válasz érkezet 🙄😔


Itt a kép, természetesen én vagyok rajta ,várom a véleményeteket 🙂

[link]


Kerék kort, és nemet is



2020. dec. 29. 19:40
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
És már nem azért,és azért kilehet venni az alakom...
2020. dec. 29. 20:03
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából teljesen mindegy milyen a fejed, meg az alakod. 16 évesen már lehet csajozni, van akinek a dumája jó, vagy a kisugárzása, vagy simán csak van pénze, bárkinek lehet csaja, nem a bicepszed méretétől függ.
2020. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Szóval, -tökre mindegy milyen a fejeem?? Csak legyen meg ez a 3 dologból 1?
2020. dec. 29. 20:20
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

#7

Az átlagosnál kicsit szebb lányokra vágysz, magyarul az átlagosnál akkor is szebb lányokra, mindegy hogy mennyire.

Meg ezt a mondatodat, hogy :Ha nem a kicsit szebbeknél nem igazán tudom értelmezni, úgyhogy lehet ezzel nem is a válaszodra reagáltam, de én így értettem.

2020. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

Szia! Nem mindegy milyen az arcod szerintem. Kép alapján helyes vagy, ha mellé jó a dumád, barátkozós vagy akkor hamar lesz barátnőd:)


Szerintem úgy értette, hogy átlagosnál szebb lányok, hogy nem a tipik Kardashian utánzat "tömeglány" gyakorolt flegma arckifejezéssel.

2020. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

Hát az apám szerint tré vicceim vannak...de köszi 🙂

Igen úgy értetem ahogy íród 🙂

2020. dec. 29. 20:30
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Meg azért a helyesírásodom sem ártana ha csiszolnál kicsit, mert így inkább neten ne akarj ismerkdeni csak élőbe.
2020. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Igazából tényleg nem a külső a lényeg. De nem tudom, hogyan kellene megítélni a külsőd egy ilyen képből, ez olyan, mint a buta kislányok, akik felpakolják a szétszerkesztett fotóikat és várják a bókokat. Csak normális látószögből meg filterek nélkül kép alapján az anyjuk se ismerné fel őket.

De ez alapján van fejed, szemed meg ilyen alap dolgok, szóval tételezzük fel, hogy van esélyed.

De ne külső alapján keress te se és akkor téged se ez alapján ítélnek meg.

2020. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Élőbe terveztem
2020. dec. 29. 20:37
 20/51 A kérdező kommentje:
Van rajta egy kevés filter ez igaz,de a kép ,nem hozza visza a valóságot...sajnos képen sokal rondábab vagyok filterek nélkül
2020. dec. 29. 20:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!