Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel a külsővel,...

Szerintetek ezzel a külsővel, bejönék az átlagosnál kicsit szebb/vonzób ,lányoknak? Van kép

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és úgy érzem,hogy el kéne kezdenem,csajozni....

Nálam az átlagosnál szebb lány ott kezdődnek ,akiknek szép a mosolygása meg olyan kedves arca van ,és teljesen mindegy,hogy szőke vagy barna a haja és a szem szín is lényegtelen



Ki tettem már egy ehez hasonló

,kérdést de törölte a gyk,ráadásul egy válasz érkezet 🙄😔


Itt a kép, természetesen én vagyok rajta ,várom a véleményeteket 🙂

[link]


Kerék kort, és nemet is



2020. dec. 29. 19:40
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

Igeeen köszi utolsó!!

És az átlagnál kicsit izmosabb vagyok de hagyuk....

2020. dec. 29. 21:01
 32/51 anonim ***** válasza:

#30

A kedves arcúak akik nem izomra mennek, azoknak azért általában egy kis eszük is szokott lenni, és ilyen helyesírással meg hozzáállással nem a kérdező lenne az első jelöltjük.

#31

Hát nem tudom te mit látsz a tükörbe, de a képek szerint egyáltalán nem vagy izmosabb az átlagnál. De tudom ez is a kép hibája.

2020. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Most miért kell mindenkiek kötekednie?

És le lehet szállni a helyes írásomról 32es csak egy selfit láttál ebből hogyan szűrőd le, hogy milyen a test alkatom??

Milyen hozzá állásról beszélsz?


Én nekem ez az ideálom, lehet magasak az elvárásaim,de mindenki nézi a külsőt


én is!!!

2020. dec. 29. 22:54
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önbizalmad, az a lényeg. A jó duma is nyerő. Te még sokat fogsz változni, nagyon fiatal vagy. Sportolj, tanulj. Amúgy a kép nem rossz. Amúgy a külső nem minden. Fontos igen, de aki igazán megszeret majd, az más tulajdonságok miatt fog.
2020. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
*hozzáállás
2020. dec. 29. 22:58
 36/51 A kérdező kommentje:

De miért b.aszogat mindenki ,én egy korekt kérdést tettem fell és vágy azzal jönnek, hogy sz.arul írok vagy sz.arul nézek ki



34-es wonny!!! Köszi kedves vagy 🤩

2020. dec. 29. 23:01
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

Most komolyan? Ez a harmadik kérdésed.

2020. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Őszintén nem hiszem, hogy az átlagosnál szebb lányoknál sok esélyed lenne. Nem rossz indulat, de ahogy már írta előttem más is, nekik sok és akár helyesebb arcú fiú is fog udvarolni melletted. De próbaszerencse, nézd meg, hogy működik-e ha nem, akkor sem vesztettél sokat max máshol kell keresgélned. A szépség relatív egyébként, lehet, hogy a leírtak alapján nekünk teljesen más lányok jutnak eszünkbe mint neked.
2020. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Most küldjek be valami képet?! Vagy mi
2020. dec. 30. 00:44
 40/51 A kérdező kommentje:
Miért neked speciál milyen csajok,jutnak eszedbe? 38as
2020. dec. 30. 00:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!