Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel a külsővel,...

Szerintetek ezzel a külsővel, bejönék az átlagosnál kicsit szebb/vonzób ,lányoknak? Van kép

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és úgy érzem,hogy el kéne kezdenem,csajozni....

Nálam az átlagosnál szebb lány ott kezdődnek ,akiknek szép a mosolygása meg olyan kedves arca van ,és teljesen mindegy,hogy szőke vagy barna a haja és a szem szín is lényegtelen



Ki tettem már egy ehez hasonló

,kérdést de törölte a gyk,ráadásul egy válasz érkezet 🙄😔


Itt a kép, természetesen én vagyok rajta ,várom a véleményeteket 🙂

[link]


Kerék kort, és nemet is



2020. dec. 29. 19:40
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Na küldj egy képet az általad átlagosnál szebb lányokról, hátha úgy tovább tudjuk segíteni a dolgot.
2020. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Jaaj haver náluk van esélyed 100%! Na látod ezért mondtam, mi nagyon nem ugyanarra gondoltunk. Náluk simán próbálkozz be, sikerrel is fogsz járni.
2020. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
De én kíváncsi vagyok ti kire gondoltatok de komolyan
2020. dec. 30. 00:55
 44/51 anonim ***** válasza:

Hát pl Flóra, nem mondanám gyönyörűnek de azért szép nő.


[link]

2020. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Jajj az ilyen csajok...hat szép, szép dee valahogy nem jönnek vele ősze


[link]

És utcso kerdes, es tipusu csajoknál? Kinéztere csak azert kérdezem mert, hogy tudjam melyik lánynal próbálkozak!

2020. dec. 30. 01:24
 46/51 anonim ***** válasza:
Az először linkeltnél 100% esélyed van, az utóbbinál már nem hiszem.
2020. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
oksi értem
2020. dec. 30. 01:26
 48/51 anonim ***** válasza:
Hányszor fogod még kiírni? Ha nem láttam minimum már 5x hasonló kérdésedet, akkor egyszer se, és minden alkalommal mindenki leírta, hogy semmi gond veled.
2020. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

#33

Azért 16 évesen akkor is durva ez a helyesírás, először inkább figyelj kicsit jobban magyar órán és csak utána akarj csajozni.

Ja eléggég magasak az elvárásaid ilyen fejjel és tudással, és pontosan erről a hozzáállásról beszéltem.

2020. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

#36

Először akkor tanulj meg 3 mondatba ne 3 hibát ejteni.

És azt kérdezted, hogy hogy nézel ki, mi meg erre válaszoltunk. Ha meg nem birod a kritikát akkor ne írj ki ilyen kérdést, főleg ne másodjára vagy harmadjára.

2020. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!