Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 11-13 éves lányok! Hogyan...

11-13 éves lányok! Hogyan legyek menő?

Figyelt kérdés
Van 1 nagyon jó barátnőm, meg végül is 1 akibe nagyot csalódtam....De mind1...Van még egypár jó fej akivel jól elvagyunk, de hogyan lehetek menő?A ruháim már többen is mondták hogy nagyon jól néznek ki, meg hogy jó ízlésem is van köszyy
2010. aug. 14. 13:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
akkor mi a kérdés?
2010. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%

Miért akarsz menő lenni?

Ott van az az egy jó barátnőd, és több jó barátod. Szerintem ennél többet senki sem kívánhatna. Vagy inkább szeretnél teljesen "ismeretlen" emberekkel barátkozni, akik ha módjuk van betesznek neked?

Jó izlés, jó ruha, jó barátok! Neked mindened megvan!:) "Menő" vagy, hidd el. Ennél többet/jobbat nem is kívánhatnál!:)

2010. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De van egy nálam sokkkkkkal menőbb csaj akit óvodás korom óta utállok, mert mondta hogy tönkre teszi az életemet...Eddig sikerült...Azért most nem mondom el nektek amiket csinált mert az több órába is kerülne...Pletykákat is terjeszt rólam, é s ha a t öbbiek meghallják a kamu dumákat tőle, akkor eltávolodnak tőlem...Ja, és sokan csufolnak is hajammmal mert göndör...:( tippek?
2010. aug. 14. 13:36
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Minek menonek lenni?Ami olyan meno az egyszer ugy is lejar.Egyszer fent masszor lent.Inkabb orulj annak,hogy van egy par jo fej baratod,minthogy tobben ismerjenek,de,ha valakire szukseged van lese sz.rnak,vagy keresztbe tesznek neked.Jah es az a koszyy idegesito.Bocsi ezt muszaj volt.
2010. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
hát ha jól nézel ki,az már fél siker :) küldhetsz képet priviben és úgy tudnék segíteni hogy még mivel turbózd fel magad, ami egyéniséggé tesz téged. Oh és a kisugárzás nagyon fontos, legyél kedves, de mond el a a saját véleményed, és mosolyogj jó sokat ! :D
2010. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%
Menj mar van aki gondor hajat szeretne.Ha pletykakat terjeszt sz.rd le ...,aki szeret teged az is azt fogja tenni ... vagy legalabb probal meggyozodni arrol,hogy kinek van igaza.Ha egy hulye pletyka eltavolitja toled a "barataidat" akkor sose voltak igazi baratok.Ennyi.Elozo voltam.
2010. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti válaszoló!Bocsi de a szüleimnem engedik hogy az interneten akárkinek is küldjek képet magamról:S
2010. aug. 14. 13:45
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

oké, semmi baj, ha nemtudsz képet küldeni :)

elég, ha leírod részletesen hogy nézel ki : szemszín, hajszín, hajforma, magasság stb.

2010. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hát barna szemem, és hajam van, a hajam amúgy még göndör 1 vagy 2 copfba szoktam hordani, mert ha kibontom akkor meg tök nagy és dús :S 152 cm és 43 kg vok :) remélem tudsz segíteni
2010. aug. 14. 13:49
 10/29 anonim ***** válasza:

szerintem gyámoltalan vagy:/

én ezt nem tudom elképzelni magamról h ha valaki vmit terjeszt rólam, és az nem is igaz akkor én ne vágjak vissza. Engem ez nagyon feldühít, és ha meghallom h valaki terjeszt rólam vmit akkor úgy leordítom a fejét, hogy még a bőr is leszáll róla. Egyébként jól elvagyok többiekkel, de ha kibeszélnek agy vmi az nagyon fel tud húzni.

Ha terjeszt rólad vmit az illető, odamész és: Mi a f-aszt terjeszgetsz rólam te rib-anc?? :@ meg fog lepődni:) vagy ha nm akarod ezt a "durva" módszert alkalmizni, akkor cask megkéred h hagyja abba. Bár ez tuti nem segít.

Meg akarja keseríteni az életed?:O Na, ez is fel tud húzni, mert ebből nekem az jön le, h ő mennyire "tud". Vágj neki vissza. Ha az életben ilyen kis gyámoltalan leszel, mindenki el fog taposni. :)

Menő vagy!! Szólj vissza:D

2010. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!