Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő csaj?

Hogyan legyek menő csaj?

Figyelt kérdés

Azoktól a csajoktól kérdezem akik úgy érzik magukról, hogy divatosak és sokan akarnak olyanok lenni mint ők.

Én egy egyszerű unalmas lány vagyok, szeretek divaosan öltözködni, de nincs igazán stílusom.Festet szőke haju, vagyok, fehér bőrű, szoliba nem járok,és aránylag vékony.


2010. jan. 28. 10:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%
Hány éves vagy?
2010. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
18
2010. jan. 28. 11:19
 3/27 anonim ***** válasza:
76%

azt tartják menőnem , ami tucat, nézz úgy ki mint mindenki más és te is olyan menő leszel...


légy inkább egyedi, csinos és nőies, ne pedig kitünni akarj a ruházatoddal, légy kedves a környezeteddel , és vidám.

sztem egy ilyen emberrel szívesebben vannak együtt az emberek, mint egy tömegcsajjal, aki menőzni akar,

és elég szánalmas amikor valaki annyira próbálkozik, de nem jön össze

légy egyedi és eredeti

2010. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%

egyetértek az előzővel.Sokkal menőbb mikor valaki egyedi...dobd fel a cuccaidat valamivel.Kitűző....meg ilyenek.Kombináld őket.

Én pl nagyon rákaptan az ingre felhúzni az újjatlan topot.Vagy egy kötött mellény.Nem sokan futkoznak így.

2010. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon keveset írtál magadról és az elképzeléseidről, de érthető, hogy nem nagyon akarod itt kiadni magad. Viszont tudnék neked segíteni, ha adnál valami privát elérhetőséget (e-mail/MSN/egyéb).


egy szintén 18/L

2010. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
37%
Bocsi előző hozzászóló,de az ingre ráhúzom az ujjatlan toppot már rég kiment a divatból én is hordtam így kb.5évvel ezelőtt.Mellénnyel meg elegáns ennyi.Az tutibb választás.Ezt a kitűzős hülyeséget meg hagyd a fenébe kedves kérdés feltevő.Küldj magadról egy képet nekem privibe és én megmondom,hogyan legyél az.Ha tudsz akkor egész alakosat egyik kedvenc ruha összeállításodban.
2010. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%
kiment a divatból??????ÉÉÉÉSSSSS?????Legalább nem látom magam szembejönni az utcán...A kitűzőt meg nem biztos hogy egyre gondolunk.
2010. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
Menj el néha szoliba, nem kell sűrűn, heti 6 perc elég, legyen egy kis alapszined. Magassarkú cipő, csizma mindig menő. Smink természetes, de alapozót használj, nincs szebb egy natúr sminknél, ahol a bőr tökéletesnek tűnik :)
2010. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom, ehhez tudni kéne, hogy milyen társaságban akarsz mennő lenni? Mert nem mindegy, minden társaság más, így a menő is mindenkinek mást jelent.
2010. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem Paris Hilton féleségre gondol meg hasonlók.Magyarországon nagyon nehéz megfelelni az embereknek.Ha azt szeretnéd,hogy menőnek lássanak nagyon ki kell tenned magadért.Én pl.nem járok szoliba csak egy nagyon jó minőségű alapozóm van és ennyi.Nem is vagyok platinaszőke.De ami elengedhetetlen a magassarkú ami 10cm-nél kezdődik és platformos(mert az nagyon divatos és kényelmes),egy-két mellény nem a kötöttfélére gondolok(de az sem rossz),tunikák amik testhez simulnak, nagyméretű táska ami passzol a cipődhöz,extra szűk farmernadrág,egy pár leggings,ujjnélküli bőrkesztyű,leopárdmintás kiegészítűk és extra hosszú nyaklánycok amin mindenféle kis mütyűr lóg,néha feldobhatod a kűlsődet egy műszempillával.És kb.ennyi.De majd küldök neked képeket privibe.
2010. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!