Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ennyi erőszakos...

Miért van ennyi erőszakos cikk, és megnyilvánulás hogy már pedig a kövér nők a szexik?

Figyelt kérdés

Én értem, hogy van akinek a 70 kg áll jól, de valljuk be ez azért nem a többség. Vagy tényleg komolyan gondolják hogy egy 90 kg-os nő, valaha a nyomába ér egy 55 kg-os kerek, feszes seggű nőnek? Ennél szánalmasabb dolgot keveset látok, mint ezt a sok erőszakos, "már pedig a kutyák játszanak csonttal" megnyilvánulást.

Csak egy alapfelvetés meggátolja már az összes állításuk: Nekem mit kell tennem az ő alakjukért? Mértéktelenül zabálni amit csak akarok nagyjából 2 évig. És a kövéreknek az enyémért? Brutál fogyokúrákat csinálni, napi 2 óra edzéssel, testmozgással, ember feletti kitartással.

Nincs ez kontrasztban egymással? Hogy mindenki bizonygatja hogy a sajátja jobb a másikénál, DE mégis mit is kéne tenni hogy a másiké is az enyém lehessen?

Nem a kövér nők ellen beszélek, hanem maga a felvetés ellen hogy olyan sokan bizonygatják hogy az az egészséges, az a gyönyörű. Tényleg azt hiszik hogy azzal ha ők elhiszik, más is így látja?

Kihangsúlyozom, tudom hogy van aki 70kg-osan tökéletes testű! De azért ez nagyon nem sűrű!



2021. jan. 12. 08:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Mert erre koncentrálsz 🤔 egyáltalán nincs elterjedve, és stigmatizaljak a kövéreket, ezen az oldalon is jól látható a hozzáállás, hogy a test a minden.
2021. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Szemléltetésnek: [link]
2021. jan. 12. 08:49
 3/33 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem! Szimplán degradálónak érzem, hogy néhány telt nő olyan megnyilvánulásokat tesz, amiért el kéne szégyellnem magam, és irigyelni őket. A kérdés ilyen típusú emberekhez szólt, nem a teljesen normális, nem "nagy hangú" nők/férfiak felé.

Nem gondolok magamról én sem semmi extrát, átlagos vagyok, de amit lehetett azt kihoztam magamból!

2021. jan. 12. 08:51
 4/33 anonim válasza:
82%

Nem a kiló számít, hanem a testzsír, ezt szögezzük le. 70 kiló egyáltalán nem sok egy atléta csajon, csak itt egyesek álomvilágban élnek és azt hiszik, hogy ez a súly csak hájból adódhat össze. Tudom, hogy kihangsúlyoztad, csak unalmas más, hogy kilókhoz kötjük az elhízást, nem arányokhoz.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Ez egy természetellenes mozgalom, ami arról szól, hogy levegye a terhet a betegek nyakáról és azokra hárítsa a felelősséget, akik egy globális betegség ellen tenni akarnak. Ugyanez megy a diplomások ekézésével, a szép emberek gonosznak, butának beállításán, mindenki az általa elért szart akarja védeni és lehúzni azt, amire vágyna, de képtelen tenni érte akár csak egy kicsit is.

2021. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%
Szia!Van abban valami amit írsz :) Én is 90 kg-os voltam és nem éreztem jól magam a bőrömben.Nagyon egészségtelen ekkora túlsúly és valljuk be nem is túl szép mikor lóg a zsír és a háj az emberen.15kg-ot már leadtam edzéssel és diétával és 10 kg még hátra van,de már látom a fényt az alagút végén :)Sokkal jobban érzem magam mióta elkezdtem fogyni.Jobban nézek ki és egyre több az önbizalmam is.
2021. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
hát én közel 70 kg-osan 175 cm-rel egyáltalán nem vagyok kövér... sportolok rendszeresen, meg elég masszív csontozatom van szóval nem értem mi a kérdés? most sztároljunk mert te 55 kg vagy?
2021. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
Lepontozás beindult :) Nevetséges az egész :D Nem írhatja le az ember a saját tapasztalatát és véleményét :) Senki nem támadta meg a 70 kg-os nőket.Én 75 vagyok :)
2021. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, az a baj, hogy ez a mozgalom már csak egy szélsőséges reakció egy másik szélsőséges mozgalomra, ami azt hirdeti, hogy az életben az egyetlen érték az, ha kigyúrod a tested. Az elhízás egy globális méretű probléma, főleg a nyugati világban, aminek a gyökere az, hogy eltávolodtunk a természettől és teljesen abnormális elvárásoknak próbálunk megfelelni, miközben a fenntarthatatlan fejlődés miatt méreggel tömnek minket, mellette szélsőségesen stresszes szinte minden ember élete. Erre jön rá az a korszellem, ami a fiatalságot és a testet dicsőíti és állítja be minden ertekrend alfájának és omegájának. Kb borítékolva volt, hogy előbb utóbb fellázadnak az emberek ez ellen, hiszen az ember nem csak egy test... az már a korszellem abnormalitásának jele, hogy súlyosan elhízott nők akarják fenntartani az állapotukat, meg még tovább folytatni a destruktív életmódjukat. Hozzáteszem, a másik oldal semmivel nem jobb, akik életük legnagyobb teljesítményének tekintik, hogy izmosak meg jól néznek ki és ezt azzal erősítik, hogy más emberekbe rúgnak bele. A cél az kell, hogy legyen mind az elhízottnak, mind a kigyúrtnak, hogy testben és szellemben kiegyensúlyozott, minél inkább marketingmentes életet éljen és elfogadja önmagát, amellett, hogy törekszik az egészsége karbantartására. Az én szememben ugyanaz a 150 kg-s elhízott nő, és a szálkásra gyúrt 60 kg-s, mindketten elveszítették a kapcsolatot saját nőiességükkel és közben tömik magukba a mérget, ki kóla/csipsz, ki a sok mesterséges étrend kiegészítő formájában.
2021. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
Én is így látom.A két véglet.Normalitás talaján kéne maradni.
2021. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is a két véglettel van a baj. A kövér, betegesen túlsúlyosakat valóban gáz ideálnak beállítani, meg isteníteni. Nem azért, mert őket ne lehetne elfogadni, vagy ne kéne velük is ugyanolyan normálisan viselkedni, mint bárki mással. De ne hirdessük azt, hogy ez jó, amikor nagyon egészségtelen.

Viszont azért te is túlzol. A 70 kg miért lenne kövér??? Nyilván egy fiatal, alacsony lánynak ez sok. De egy átlagos felnőtt nőnek teljesen normális súly. Az 55 kg meg sokszor sovány, és egyáltalán nem formás. Egy magas felnőtt nő, ilyen súllyal általában nem a bombanő.

2021. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!