Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ennyi erőszakos...

Miért van ennyi erőszakos cikk, és megnyilvánulás hogy már pedig a kövér nők a szexik?

Figyelt kérdés

Én értem, hogy van akinek a 70 kg áll jól, de valljuk be ez azért nem a többség. Vagy tényleg komolyan gondolják hogy egy 90 kg-os nő, valaha a nyomába ér egy 55 kg-os kerek, feszes seggű nőnek? Ennél szánalmasabb dolgot keveset látok, mint ezt a sok erőszakos, "már pedig a kutyák játszanak csonttal" megnyilvánulást.

Csak egy alapfelvetés meggátolja már az összes állításuk: Nekem mit kell tennem az ő alakjukért? Mértéktelenül zabálni amit csak akarok nagyjából 2 évig. És a kövéreknek az enyémért? Brutál fogyokúrákat csinálni, napi 2 óra edzéssel, testmozgással, ember feletti kitartással.

Nincs ez kontrasztban egymással? Hogy mindenki bizonygatja hogy a sajátja jobb a másikénál, DE mégis mit is kéne tenni hogy a másiké is az enyém lehessen?

Nem a kövér nők ellen beszélek, hanem maga a felvetés ellen hogy olyan sokan bizonygatják hogy az az egészséges, az a gyönyörű. Tényleg azt hiszik hogy azzal ha ők elhiszik, más is így látja?

Kihangsúlyozom, tudom hogy van aki 70kg-osan tökéletes testű! De azért ez nagyon nem sűrű!



2021. jan. 12. 08:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
36%
Nekem 1 db zh hetem volt szorgalmi időszakban, egyébként minden tanulnivaló a vizsgaidőszakra tolult, amikor igen, otthon ültem és tanultam reggeltől estig. Én nem akarok győzködni senkit, le is zártam a vitát.
2021. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Nem ezen múlik.. Anyukám 2 gyereket szült, sikeres nőgyógyász, mégis van ideje velem is és ha úgy van egyedül is edzeni, mert igénye van a teste karbantartására, és ennyi.
2021. jan. 13. 14:59
 33/33 anonim ***** válasza:
A túlsúlyos nők is elég sok negatív megjegyzést kapnak.
2021. márc. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!