Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ennyi erőszakos...

Miért van ennyi erőszakos cikk, és megnyilvánulás hogy már pedig a kövér nők a szexik?

Figyelt kérdés

Én értem, hogy van akinek a 70 kg áll jól, de valljuk be ez azért nem a többség. Vagy tényleg komolyan gondolják hogy egy 90 kg-os nő, valaha a nyomába ér egy 55 kg-os kerek, feszes seggű nőnek? Ennél szánalmasabb dolgot keveset látok, mint ezt a sok erőszakos, "már pedig a kutyák játszanak csonttal" megnyilvánulást.

Csak egy alapfelvetés meggátolja már az összes állításuk: Nekem mit kell tennem az ő alakjukért? Mértéktelenül zabálni amit csak akarok nagyjából 2 évig. És a kövéreknek az enyémért? Brutál fogyokúrákat csinálni, napi 2 óra edzéssel, testmozgással, ember feletti kitartással.

Nincs ez kontrasztban egymással? Hogy mindenki bizonygatja hogy a sajátja jobb a másikénál, DE mégis mit is kéne tenni hogy a másiké is az enyém lehessen?

Nem a kövér nők ellen beszélek, hanem maga a felvetés ellen hogy olyan sokan bizonygatják hogy az az egészséges, az a gyönyörű. Tényleg azt hiszik hogy azzal ha ők elhiszik, más is így látja?

Kihangsúlyozom, tudom hogy van aki 70kg-osan tökéletes testű! De azért ez nagyon nem sűrű!



2021. jan. 12. 08:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#19-es köszönöm! :)

Rajta vagyok az ügyön :)

2021. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
76%
Én főleg tiktokon látok sok ilyet. Azt hagyjuk, amikor az extrémen elhízott, 150 kilós nők igen merész fehérneműben rázzák a feneküket, és jön rá 200 komment hogy de szexi... ezt érdekes mindig fiatal lányok írják egyébként... De oké, ez az ő dolguk, nem bántanak vele senkit. (Bár ezen a platformon pont rengeteg a kiskorú, és az ilyesmi szerintem semmilyen alakkal nem elfogadható) De sokszor futok bele olyanba, amikor konkrétan szidják a vékony lányokat, hogy "csontokkal csak a kutyák játszanak", "az igazi nők 90 kilónál kezdődnek", és vannak akik tényleg túltolják, és abszolút próbálják megalázni azokat, akiknek egészséges a testsúlyuk...és ők is rengeteg támogatást kapnak, általában szintén fiatal lányoktól, hogy igen, igazad van, bárcsak nekem is ennyi önbizalmam lenne, gyönyörű vagy! Bele sem gondolnak, hogy ezzel hogy megbántanak másokat...
2021. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
80%

Minden embernek más az ízlése,s ez így jó. Nekem a kifejezetten kövér nők tetszenek,kaptam is ezért sok gúnyos megjegyzést.Pedig én soha nem kritizáltam azt,akinek az izmos vagy sovány,vagy kis mellű nők tetszenek.

Elfogadom,hogy ilyen az ízlésük.Nincs ebben semmi kivetnivaló.

Ahogy nekem sem kellene szégyellnem,hogy szeretem a kövér nőket.

2021. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
55%

Itt pont te vagy aki agresszívan nyilatkozik meg. Ki vagy te, hogy eldöntsd másoknak mi tetszik? Semmi jogod hozzá. Mi a tökéletes test? A tiéd? Dobj egy képet, biztos találunk rajta hibákat, nehogymár szépnek érezd magad.

Nem értem mit zavar téged, hogy más 70 kilósan is jól érzi magát. Igen, aki azt mondja, hogy csak a kutyák játszanak csontokkal, az is primitív. De most ezzel te is pontosan az ő szintjükre mentél le. Sokkal szebb világ lenne, ha mindneki a saját dolgával foglalkozna, és nem másokat kritizálna.

Az érvelésed is nettó baromság, ennyi erővel aki plasztikáztat, az is verhetné a mellét, hogy ő jobb, mint a természetes szépségek, hiszen többet tett a testéért.

Lehet, hogy más azokat a napi két órákat tanulással tölti, vagy önkénteskedik, vagy van valami értelmes hobbija, vagy szimplán csak kikapcsolódik, hogy ne legyen ilyen frusztrált. Az, hogy te edzel meg diétázol az egyéni szociális problémád, de semmivel nem leszel ettől jobb vagy értékesebb másoknál.

Ja, és 60 kg vagyok, nem vettem magamra az írásod, de annyi arrogancia és beképzeltség van benne, hogy ettől függetlenül rohadt irritáló.

2021. jan. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
40%

Mert minden beteges dolgot ránk akarnak tukmálni hogy elfogadott legyen az ami ellenszenvet vált ki.

Ilyenek a melegek, sok ilyet belecsempésznek a filmekbe is lásd. Atomszőke.

A dagadtakat is hasonló módon szeretnék..

2021. jan. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

24: jelenleg is a szakdolgozatomat írom, pénzügy és számvitel szakon. Rengeteget tanulok, és van elfoglaltságom ne aggódj, nagyjából 25 kiolvasott regénnyel hagytam magam mögött a 2020-as évet.

Az ha valaki szán időt a testére, az egészségére, az nem azt jelenti hogy mellette nincs élete!:)

Mellesleg nem diétátok, szimplán egészséges vagyok:’)

Senki nem írta hogy én edzek 2 órát, egy 90kg-os nőnek kéne.Nagyjából 1 óra edzés seggre, combokra és hasra a rutinom, ha már így érdeklődsz.

A plasztika azért is más, mert semmiről nem szól. Sem akaratról, sem kitartásról, egészségről meg fix hogy nem! Én úgy látom inkább te hoztál elég béna példát:/

2021. jan. 13. 07:43
 27/33 anonim ***** válasza:
22%
Ja, hogy egyetemista vagy... :D majd beszélgessünk 5-10 év múlva, mikor már túl vagy néhány év munkán és az azzal járó stresszen, hogy mennyire sikerül tartani az életmódot. Egyetem alatt még úgy is könnyű tartani egy normális életmódot, ha dolgozol mellette.
2021. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
56%

"Egyetem alatt még úgy is könnyű tartani egy normális életmódot, ha dolgozol mellette."

melyik büfészakra jártál? napi 4-5 órákat aludtam.

2021. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
45%

Nem büfészak volt, reggel 8-tól 4-ig suli, utána pedig 5-től 8-ig meló, plusz hétvégén is, utolsó félévben pedig heti 1 nap suli, 4 nap gyakornoki munka, 8-10 órában.


Össze se lehet hasonlítani azzal, amikor a munkádban mar felelősséged van és ugyanúgy lenyomod a 8-12 órát...

2021. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
61%

szóval 8-tól 8-ig suli meló, és melóztál hétvégén is, és ha nem büfészak, akkor ugyebár hetente bele kell ölni a készülésbe közel annyi időt, mint ahány kontaktórád van.

és emellett tartottál egy normális életvitelt, és a munkahelyed sokkal jobban leterhel, és amellett már nem tudod tartani.

hát nekem ez sehogy nem áll össze.

2021. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!