Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony lányok! Hogy sikerült...

Vékony lányok! Hogy sikerült nektek elfogadni, hogy nem vagytok soványak, csak átlagosak?

Figyelt kérdés

Én egy éve nagyon soványra lefogytam (betegség, haláleset és szakítás kombó) 158 cm/44kg, most vagyok 158 cm és 52 kg és egy tehénnek látom magam.


Tudom, hogy nem vagyok az, de valahogy lehetetlen elfogadni, hogy már "csak" vékony vagyok és nem sovány. Úgy érzem, mintha vonszolnám magam, másrészt meg nem akarnék olyan áron sovány lenni, mint tavaly.


Volt még valaki így (akár ducik is írhatnak)? Hogy sikerült elfogadni önmagatokat, és azt, hogy nagyon durva áron lehetne belőletek egy "jobb Én"?


2014. máj. 21. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Tavaly nyáron a stressz és egyéb dolgok miatt brutálisan sokat fogytam, pontosan nem tudom mennyit, de a legdurvább időszakban 49 kiló voltam a 171 centimhez.
2014. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, folytatom: azóta normalizálódott a helyzet, most 57-58 kg vagyok, ami teljesen normális, és örülök neki. Sokkal jobb abban a tudatban élni, hogy egészséges vagyok ilyen szempontból, mint abban hogy anorexiásnak nézek ki :D
2014. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én sokáig 45 kiló voltam a 165 centimhez. Élveztem, hogy megdicsérnek, hogy milyen vékony vagyok, nem is akartam hízni. Aztán egyetemre kerültem, koliba, összevissza ettem, 7-8 kiló fel is szaladt. Egy ideig nehezemre esett elfogadni, de azóta imádom :D Végre van mellem, nem látszik ki a bordám, bátran járok fürdőruhában is, nagyon megszerettem ezt a "testalkatot". :)
2014. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Istenem!! Hogy egyeseknek milyen problémáik vannak! Teljesen normális a testalkatod. Halkan megjegyezem, hogy a pasik többsége NEM VONZÓDIK a csont+bőr alkatú csajokhoz. Nem azt mondom, hogy mindenki, hiszen mindig lesznek primitív emberkék, de a többség dönt. Én speciel extra alacsony vagyok (151 cm) és 45 kg. Úgy mondják, hogy ahány centi vagy, annyi kiló a "normális" (pl. 170 centi vagy, akkor 70 kilóig tökéletes a testalkatod). Ha még így is elégedetlen vagy, egyszerűen csak MOZOGJ egy kicsit. Napi 5-10 perc futás, pár felülés, fekvőtámasz stb., egy 5kg-s súlyzót 30-szor megemelni, elkerülni a nutellát, gyorskaját és tadámm, egy hónap múlva lesz egy kis izmod. Nem éleg? Ebben az esetben a dilidokit ajánlom.
2015. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

na én vagyok az ellenpélda.

én nálam elégnagy probléma lenne,ha sovány volnék,mivel versenyszerűen sportolok.így az átlagosság nem probléma,van bennem tartalék,elég rossz szitu volna a pályaszélén éhesen ácsorogni amig valaki megáll és megetet.

170 cm,és 64kg. (lehetnék több is de az legyen izom)

2016. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!