Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúként tablófotozás elött...

Fiúként tablófotozás elött gáz, ha elmegyek sminkelni?korrektort és alapozott tennénef fel.

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Határozottan gáz. Ez persze csak az én véleményem és én maradi vagyok.
2021. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
28%
Gáz.
2021. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Úgyis szét lesz retusálva a fotód, akármi van a pofádon, nem fog látszani.
2021. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Kérlek nyugodtan. Nálunk annál gusztustalanabb nem volt mikor fehér érett pattanásokkal volt tele az arcuk meg pelyhes bajusszal 🤮🤮
2021. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Igaza van a 3-asnak, teljesen felesleges lenne sminkelni, úgyis ki lesz retusálva, minden bőrhibádat el fogják tüntetni.
2021. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Aaquarius válasza:
97%
Én szerintem nem gáz, de valóban felesleges. És csak akkor éri meg ha kicsit is értesz hozzá és megfelelő termékeid vannak, különben könnyen lehet a végeredmény egy vásári bohóc maszk a nem megfelelő tónus választás miatt. Viszont ha annyira zavar inkább tedd meg, mert meglátszik a fotón ha feszélyezve vagy. Ha mást nem, kérd a sminkelésben jártas lányok segítségét! :)
2021. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

6-os: Azt írta "tennének fel", szóval nem ő akarja magának megcsinálni. Persze ettől függetlenül nem jó tapasztalatlanokra bízni.

Kérdező: Nem gáz, de teljesen felesleges. Nekem az anyajegyeimet is leretusálták.😅

2021. jan. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
94%
Én is ezt akartam írni, retusálnak úgyis
2021. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem amúgy, hogy miért lenne gáz. Persze csak mértékkel. Még ballagáson/szalagtűzőn is simán elférhet, hogy ha kell. Videót már nem igen fognak retusálgatni... Pusztán arról van szó, hogy elfeded a bőrhibáid, sztárok is előszeretettel használják egyébként.

Nekem fiúként volt egy kevés anno, de tényleg kevés. Pattanásos volt az arcom. Retusálás pedig kérdéses és annak minősége is.

2021. jan. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sminkes csinálná nem én.
2021. jan. 19. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!