Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúként tablófotozás elött...

Fiúként tablófotozás elött gáz, ha elmegyek sminkelni?korrektort és alapozott tennénef fel.

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 20:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%

Mai világban már fiúnak születni is gáz, vagy ha mégis akkor mindenképpen engedélyt kell kérni az elnyomó diktatórikus többségtől hogy hogyan éljed az életed.


Jól írtam? Nem hagytam ki semmi lényegeset?

2021. jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem fotózás előtt nem gáz, nyugodtan menj el sminkeshez. De amúgy szerintem tablófotózás előtt fölös, úgy is retusálják a képet, plusz nálunk még volt lehetőség plusz retusálást is kérni. De ha úgy érzed, menj el, szerintem nem gáz.
2021. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindegy, hogy milyen a kép? Akik ismernek tudják, hogy nézel ki, az idegenek meg nem kíváncsiak rád.
2021. jan. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
ha jobb a közérzeted tőle, menj nyugodtan, de tényleg megoldják a fotósok. ha szerencséd van értelmes helyre mentetek, és tudják hogy mit csinálnak. btw elmehetsz amúgy is sminktippeket kérni, nem tudom,hogy mi az olyan kbszott férfias a nagy, gennyes, fehér közepű pattanásokban. tessék korrektort használni, és professzionális segítséget kérni a színválasztáshoz.
2021. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha profi a sminkes és a bőrtónusoddal meg egyezik akkor oké bele fér egyszer egy évbe.
2021. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem azt a mentalitást se, hogy egyszer belefér. Annyiszor fér bele, ahányszor igényli. Ha 1 évben 20x megy fotózásra, akkor 20. Ha valaki fél, hogy ettől meleggé válik, vagy valami ilyesmi, akkor ott is gondok vannak. Nem szemspirálról, csillogó vackokról beszélünk, hanem szimplán arról, hogy valaki elrejti a bőrhibáit egy fotó erejéig. Nagyszám... Még ha nem feltűnő felőlem minden nap csinálhatja (mondjuk egyébként is), pont leszarom szép szóval kifejezve. Nem ez határozza meg a nemi identitást. Mértékkel használva kutya se veszi észre egyébként...

Én nem szoktam használni, összesen 3-4 alkalomról tudok 25 évem alatt. Ballagás, szalagtűző, fotózások. Nem volt túl szép a bőröm, bőrgyógyász is írt fel krémeket, minden vackot próbáltam, majd 18 éves környékén gyógyszer segített. Hát rohadtul nem voltam rá büszke, egyszerűen szégyelltem. Meg alapból igénytelen hatást kelt bennem. Ma már szerencsére max pár heg emlékeztet. Ez is zavar ugyan, de elenyésző :)

(Meg plusz egy improvizált bolondballagás és farsang valamikor gyerekként, ha ez beleszámít, de ott nyilván az is volt a cél. Más alkalom hirtelen nem jut eszembe.)


Szerintem aki hasonló cipőben jár/járt az tudja milyen érzés. Engem pedig érdekel, hogy miként nézek ki, főleg egy hasonló eseményen, ahol még ráadásul a kamerát is az ember pofájába nyomják.

2021. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%
Azért ne sminkelj, arclemosó, arcmaszk, ilyenek maximum. A fotózás előtt egy héttel kezd el napi szinten használni és jó lesz. A fotós meg nagyon sokat retusál, nekem szinte babaarcom lett a képeken, annyira leretusált mindent.
2021. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyik csajnak akkora karvaly orra van, hogy a tablófotós abbol is retusált, hogy azert ferjen bele a képbe :-D
2021. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!