Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan állhatnék ennek neki? ...

Hogyan állhatnék ennek neki? Miket kell szereznem, mit kell csináljak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik az e-girl stílus. Most azok válasza érdekel akik ugyan így vélekednek. Negatív válasz nem érdekel, mert én ilyen szeretnék lenni és nem egy beszólás fog megtörni.


Szóval, milyen cuccokat kell össze szedjek? Ha kell küldök magamról privibe képet, hogy tudjatok segíteni.

16l


2021. jan. 25. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tally, shein, háda,new yorker

Ezekről jó cuccokat lehet kifogni:D

2021. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam, hogy viszonylag olcsón. Szerintem ezek az üzletek drágák. :l
2021. jan. 25. 09:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Háda nem drága:) csak jó cuccokat kell kifogni:D
2021. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hova valósi vagy de itt egy használt póló aminek színe nincs 3000 ft-nál kezdődik. 😐
2021. jan. 25. 09:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hűha:D Ne a darabos hádába menj akkor, hanem a kilósba. Múltkor voltam, vettem egy szoknyát, kötött pulcsit, páromnak kabátot meg inget és ezekért együtt fizettem 7-8000Ft-ot
2021. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen, vagy a kilós Hádát (múltkor vettem táskát, ruhát és egy fűző szerű toppot összesen 1000ft-ért. :D)

esetleg a humanát próbáld meg, A new yorkerbe meg leárazáskor menj, most még a megmaradt nyári ruhákat próbálják eladni pl. fürdőruhákat 500ft-ért.

Nem tudom, hogy pesti vagy-e de esetleg próbáld meg a Keleti, Nyugati környékén, ott sok turi van.

16/l

2021. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szegedi vagyok, volt kilós háda de az bezárt
2021. jan. 25. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszínű pólókat, melegítőfelsőket a H&M-be is tudsz venni, ha az kell.
2021. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Hát ha minden drága, akkor első lépésként pénzt kell szerezned. Spórolj, menj dolgozni, add el a felesleges cuccaid, stb. Vagy most mit vártál, a legalja plázás üzleteket emlegette mindenki, az alatt nem nagyon kapsz már semmit a kínaiban se, pláne aktuális divatcuccokat.

Keress használt ruhaboltot (a hádán túl is van élet, pár éve tuti volt szegeden is), adományboltot, nézz szét marketplacen, gardróbcserén stb., hátha más épp kinőtte ezt a korszakát.

Kezdetnek nézd meg a saját cuccaid, mérd fel egyáltalán mire van szükséged és az alapján vásárolj össze néhány alap dolgot.

Azért erőn felül ne ölj bele pénzt ha rám hallgatsz, most épp ez tetszik neked, oké, de jó eséllyel fél év után már más tetszik majd. Ha meg mégse, bőven ráérsz apránként bővíteni a cuccaid akkor is, de legalább biztos nem dobsz ki az ablakon csomó pénzt.

2021. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
53%

eBay-en vannak aránylag olcsóbb ruhák ingyenes postaköltséggel:)

Nézz körül ott szerintem.

2021. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!