Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem padlóra kerültem,...

Azt hiszem padlóra kerültem, nem tudom hogyan állhatnék fel?

Figyelt kérdés

Mostanában elég rosszul alakulnak a dolgaim. Elkoptak a barátaim, akik maradtak nincs idejük rám és foglalkozni sem akarnak velem, a szeretteimnek nincs ideje rám, egy közeli rokonom meghalt aki nagyon fontos volt nekem és egy a halál szélén állt, de szerencsére túlélte. Egyszerűen annyira megviselt ez az egesz, amin keresztülmentem, a víruson is atestunk ezzel egy időben és ki vagyok készülve még mindig. Évek óta tart nálam ez a szorongós, talán depressziós (?) állapot, de mindig kilábaltam belőle és ennyire erős meg sosem volt. Kilátástalannak érzem magam, gyengének és irtózatosan magányosnak. Egyre gyakrabban akarok gyógyszert bevenni vagy ártani magamnak, hogy végre enyhüljön valahogy. Teljes ürességet érzek, gyakran zokogok, éjszaka ebren vagyok, befordulok és sírok, nappal alszom, az oraimra sincs motivációm, meg is fogok bukni de ez is csak levisz mégjobban. Valahogy egyszerűen leírni sem tudom mit érzek. Mérhetetlen fájdalom és kongó üresség, keserűség. Az sem segít, hogy körbe vagyok véve lehetőségekkel, amiket én hiába ragadok meg, hogy kijönnek ebből, mások nem teszik, elutasítanak, nincs idejük rám vagy már fel sem hozom a témát inkább. Enni sem eszem, van hogy napi egyszer össze-vissz, annak sem látom már értelmét.. Hogyan tudnák végre kikerülni ebből?


18l


Elnézést ha érthetetlenül írtam le, de valahogy nem tudom kiadni magamból, amit érzek.



2020. dec. 13. 04:11
 1/4 tibortibor22 válasza:

Talán egy elfoglalságot kéne találnod, mindegy mi.

Kertészkedés

Fotózás

Csak sétálgatni és figyelni az embereket, vagy a természetben az állatokat.

Ha meg van mit szeretnél keres hasonló embereket.

Tudom most a tanulás nagyon nehéz dolog, de az eggyig legfontosabb.

Csinálj egy házi rendet

Mikor kelsz

Mikor eszel

Mikor tanulsz

Semiből semmi sem lesz, semisem fog érdekelni.

A semmi nagyon unalmas nyomasztó dolog.

Ha érdekel valami

Azér teni valamit

A valami már színesebb érdekesebb. 😎

2020. dec. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez depresszió. Fordulj pszichológushoz.
2020. dec. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj!

18éves vagy! Csomó szép folog van az életben. Keress egy célt ami hajt!

Nekem 18évesen a saját lakás volt az álmom, 21évesen elkezdtem dolgozni és 30.születésnapomra megleptem magam az első lakásommal. Hogyha jó a célod és erős az akaratod akkor bármin át tudsz gázolni. Igen, vannak mélypontok, vannak nehézségek az életben. Sokszor nagyon nehéz továbblépni, most főképp amikor a szabadságkogaink erősen csorbulnak,de ez is egy lehetőség a fejlődésre.

Szerintem kezdj el sportolni, elmész bringázol egy 40kilómétert akkor fogsz majd tudni rendesen aludni,ha kialszod magad jobban fog az agyad,ha jobb az agyad jobb jegyeket kapsz, moziváltabb leszel és sinre kerülnek a dolgok.

Ha esetleg beszélgetni akarsz írj nyugodtan üzenetet. Segíteni lehet nem tudok,de meghallgatlak🙂

2020. dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget, hálás vagyok minden tanácsért. ^^ próbálok takaritgatni, olvasni és sétálni, csak elég gyakran elkap közben a rossz hangulat és olyankor is rohadt rosszul érzem magam. Orvoshoz sajnos nem tudok menni, mert egy doki van a környéken, és egy dolog hogy ő rá is rá férne egy pszichológus lassan, a másik pedig az hogy nem rendel jelemleg, szóval megpróbálok segíteni magamon majd ezek alapján. :) kevés ember van, akire tamaszkodhatok, szóval lehet kereslek majd ha úgy van, köszönöm hogy felajanlottad. ❤
2020. dec. 13. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!