Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik valamilyen jól bevált...

Diu9722 kérdése:

Létezik valamilyen jól bevált krém vagy akármi mell növelésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már annyi mindent olvastam, annyi krémet és tablettát láttam. Egyet próbáltam is,de sajnos semmit sem segített. Sajnos nagyon kicsik a melleim,viszont a műtét annyira nem húz.. A legkisebb melltartót hordom, fogytam is egészségügyi okok miatt. Nagyon el vagyok keseredve, önbizalmam egyenlő a nullával. Van rá valami megoldás?

2021. jan. 28. 21:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Nincs ilyen krém!


Genetika!

2021. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Várandósság! Sose hordtam melltartót, olyan lapos voltam, de fogantatás után 2 héttel már normális melleim voltak. Egyébként sokkal többre mennél pszichoterápiával, mint bármilyen beavatkozással, engem soha nem érdekeltek a lapos melleim és a pasijaimat se, pontosabban nekik a pici mell volt az ideáljuk. Az önértékelés nem a melleken múlik, hanem azon, hogy mi van a fejedben.
2021. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Nincs.
2021. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
nagyon jó, bevált műtétek vannak erre a problémára.
2021. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%

Igen. Volt régen egy fórum, ahol sok lány írta le a tapasztalatait különféle csodaszerek kapcsán, a legtöbbjük persze szamócát sem ért. Viszont volt egy kombináció, ami többünknél működött. Belsőleg lenmagpehely és szójalecitin, külsőleg reggel Sunfleur mellfeszesítő krém, este Aromax mellápoló masszázsolaj.

Lepontozhattok bátran, de azért aki tisztességgel, odafigyelve végigcsinál ebből a kúrából 6 hetet úgy, hogy mellesleg nem kezd el kikerekedni, az szóljon. :D

2021. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha létezne ez a csodaszer, akkor nem lenne egy kis mellű nő sem.

Szóval felesleges ilyenen gondolkoznod.

Legjobb, ha elfogadod így. Nagyon sokan szeretik a kicsit is. Terhességnél is változhat. Szeresd így magad! :)

2021. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Progreszteronos fogamzásgátló tud ilyet, de nem mindenkinél.
2021. jan. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Várandósság, hízás 🤷‍♂️
2021. jan. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Sok férfi szereti a kis melleket, többek között én is. Kár ezen törnöd magad, ne nézegesd annyit a nagycsöcsü cicababák kamu képeit, nem azok a mérvadóak. Nagyobbító mütétet én nem ajánlom, rettentöen lelohasztónak tartom, föleg idösebbeknél, 35 év körül már lágyul a bör, olyan lesz mint egy darab kö egy zokniban.


40/f

2021. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

Ha létezne ilyen krém, akkor a plasztikai sebészek már rég csődbe mentek volna... :)))


#9-hez csatlakozva: én is több olyan férfit ismerek, akik rosszul vannak a hatalmas tejcsárdáktól... Kifejezetten a sportos, kis mellű nőket szeretik.

2021. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!