Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik valamilyen jól bevált...

Diu9722 kérdése:

Létezik valamilyen jól bevált krém vagy akármi mell növelésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már annyi mindent olvastam, annyi krémet és tablettát láttam. Egyet próbáltam is,de sajnos semmit sem segített. Sajnos nagyon kicsik a melleim,viszont a műtét annyira nem húz.. A legkisebb melltartót hordom, fogytam is egészségügyi okok miatt. Nagyon el vagyok keseredve, önbizalmam egyenlő a nullával. Van rá valami megoldás?

2021. jan. 28. 21:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Ah, a lekezelés. Nem lehet egyik oldalt éltetni a másik leszólása nélkül.
2021. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
21%

A napjainkban igen elterjedt hamis világképet kialakító trend ellen próbáltam szólni néhány szót. Bizonyos szögöl és egyéb pózolási trükkökkel bármelyik telefosott búvárruháról lehet szexi és kívánatos képet készíteni.

A mellplasztikával kapcsolatban a saját személyes véleményemet közöltem. Volt már sajnos kiábrándító élményem ezzel kapcsolatban. Elöbb utóbb mindenkiröl lekerül a ruha, és fény derül a hazugságra.

2021. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hozzászólást. Terhes már voltam,van egy lányom. És most még kisebbek a melleim,mint azelőtt. Én sajnos azok közé tartozom,akik ezt nagyon szégyellik. Lapos vagyok,mint egy deszka. Egyáltalán nem nőies. Örülök,hogy vannak férfiak,akiknek tetszik. :) Sajnos én alig ismerek ilyet..
2021. jan. 29. 12:10
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
Ne izgulj, akad ilyen bőven, aki a picit szereti.
2021. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
64%
Dm balea Bodyfit push-up serum (sárgaszínű) nekem bevált igaz nem csodákat tett de látszik a különbség sokkal feszesebb lett a bőröm is, tartást azt csinált rendesen
2021. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%

Figyelj, ha pszichoterápiára mennél, évek alatt nt. Most azok a pasik kerülnek a látókörödbe, akik csak rátesznek egy lapáttal a komplexusaidra, de ez nem véletlen, hanem egy lerágott csont, pszichológiai törvényszerűség. Amint megváltozna az önképed, megjelennének azok, akiknek így vagy jó. Ez az egész nem a kinézettől vagy a külvilág visszacsatolásaidtól függ, hanem egyszerűen a szüleid elszúrták gyerekkorodban. Ennyire egyszerű. Ahogy egyébként nagy valószínűséggel éppen te is elszúrod a saját gyerekednél. Mert aki nem foglalkozott önismerettel, az abszolút öntudatlanul adja át ugyanazokat a mintákat, mint amit ő is megkapott otthonról. De jó ha tudod, hogy az önértékelés, önbizalom kizárólag gyerekkorban alapozható meg. Ha nincsenek meg az alapok, akkor jön az, hogy az ember másokhoz méregeti magát, meg mindig talál valami csámcsognivalót, hogy ő miért és miben kevesebb másoknál, szerencsétlenül választ párt, nem találja a helyét stb. Már csak a saját gyereked érdekében is megtehetnéd, hogy foglalkozol önmagaddal, kijavítod azt, amit a szüleid elszúrtak azzal, hogy nem reagáltak megfelelően rád. És lehet, hogy azt hiszed, hogy te jobb vagy náluk és kellően odafigyelsz a gyerekedre, de ha közben ilyenek frusztrálnak, az százszoros erővel megy át neki, mint amit tudatosan teszel érte.

Értem én, hogy a pszichoterápia egy kemény meló, mert szembe kell nézni gyerekkori sérülésekkel, fájdalmakkal vagy esetleg szembesülsz vele, hogy miket köszönhetsz a mai problémáidból azoknak a szeretteidnek, akikre eddig felnéztél. Igen, pszichoterápiára azok mennek, akik elég bátrak ehhez és tényleg változtatni akarnak az életükön. De az utolsó fillérig megéri, mert most ezt a kérdést írtad ki, de az önértékelési probléma az garantáltan nem csak a melleidet érinti. Egész biztosan vannak sikertelenségeid más területeken is vagy olyan "személyiségvonásaid", amikről azt hiszed, h. együtt kell velük élni, mert megváltoztathatatlanok. Egy vezetett önismereti munka során (már ha találsz egy jó terapeutát a sok béna közt) simán olyan területeken is javul az életed, amikre nem is gondoltad volna, hogy összefüggenek ezzel.

2021. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szkafander, amiből csak a mell van kint + darazsak kitartó bosszantása.
2021. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hogy a méhekre még nem is gondoltam.. köszi. 😁
2021. jan. 29. 22:40
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Sóoldatot injekciós tűvel belefecskendezve tudod nagyobbítani, csak az másnapra felszívódik.
2021. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg, és szépen körbeadagolva meg lehet frankó fánkmellet lődözni. :D Aztán go illegál buli. :)
2021. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!