Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak csípőből és fenékből...

Csak csípőből és fenékből hogyan tudnék leggyorsabban fogyni? Van valakinek valamilyen bevált módszere?

Figyelt kérdés
Máshonnan nem szeretnék fogyni, meg nem is kell, alapból vékony vagyok, de a csípőm széles és a fenekem nagy. Ha diétázni kezdenék, nem hiszem, hogy pont onnan fogynék, így inkább gyakorlatokra, gondoltam, de bármilyen tippnek örülök!
2017. aug. 31. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen módon nem tudod meghatározni, hogy honnan fogyj. Ha fogyni akarsz bármelyik testrészedből annak egyetlen módja van: kalóriahiányos étrend.
2017. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én imádom a nagy segget! 😘
2017. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D Az jó, de én sajnos nem, szeretném, hogy jobban álljanak a szoknyák, nadrágok.
2017. aug. 31. 14:44
 4/4 anonim válasza:

Kicsike diéta és fehérjedús táplálkozás meg edzés ezerrel (minden izomcsoport). A zsír "átalakul" izommá és ha feneked nagy is marad, akkor legalább nagyon kerek lesz, amiről sok nő álmodik. :)

Ha ezt se akarod, akkor szimplán rohadt keveset egyél, mert akkor zsírból meg izomból is egyaránt fogyni fogsz és máris kisebb vagy. (Nem ajánlom)

2017. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!