Conch piercing?

Figyelt kérdés

Szeretnék csináltatni egy conch piercinget, de nem nagyon tudom mire számítsak. Tudnátok ezzel kapcsolatban tapasztalatokat, tanácsokat adni?

Köszi előre is!:)



2021. febr. 11. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, 3 db is. :) Igazából egyiket sem ma csináltattam, de az egyikkel még mai napig is van probléma sajnos. Viszont csak az egyikkel, a többivel sosem volt semmi problémám, szóval ez ne tántorítson el tőle. Igazából a conch azért szerencsésebb piercing, főleg most pl. a helixhez, meg az industrialhoz viszonyítva, mert viszonylag elég simán lehet aludni azon az oldaladon, ahová csináltatod a piercinget, mivel ugye nem nyomod (annyira) a piercinget alvás közben. Oké, ez viszonylag egy kisebb pozitívum, de szerintem azért ez is így elég jó.


Amúgy nekem conch, helix és tragus piercingjeim vannak, ezek közül a helix szúrása volt a legkellemetlenebb érzés, és talán a tragusé a legjobb. Szóval a conch az így a kettő között van nekem így fájdalmilag, egyáltalán nem vészes. Igazából eléggé szép is a conch piercing, szóval szerintem abszolút megéri. Én Octenisepttel vagy Betadine-nal kezeltem mindig is a piercingjeimet, én is azt ajánlom neked, mindkettő tökéletes rá, annyi, hogy a Betadine rá fog száradni magára a piercingre, és ha nem tisztítod időnként, akkor eléggé undorítóan tud kinézni a piercingre száradt Betadine, mert ugye nem átlátszó. :D


Szóval ne félj tőle, nem vészes, tényleg. Én is simán csináltatnék még egy 4. conch piercinget, csak már túlzsúfolt lenne úgy a fülem. :D Szóval egyáltalán ne tarts tőle, nem nagy dolog. :)

2021. febr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2021. febr. 12. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!