Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túlzott szőrösödés ellenére...

Csendzse kérdése:

Túlzott szőrösödés ellenére párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Elsősorban azon nőktől kérdezem ezt akik férfiasan nagy mennyiségben szőrösödnek. Mennyire tudjátok ti elfogadni és megmutatni magatokat a párotoknak? Hogy, mikor szőrtelenítetek? Férfiak, hogy viseltettek a szőrösebb nők iránt?

#szőr #szőrtelenítés #párkapcsolat #PCOS #Túlzott mértékű szőrösödés
2021. febr. 22. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem valami szőrös pasiként írom, hogy engem nem zavar amíg nőies és ápolt. Persze mivel én se vagyok valami full szőrös nyílván ne jeti legyen mellettem, de nem is kell hogy minden reggel gyantázzon. Soha nem zavart, ha kicsit szőrös volt a párom, ez természetes, másrészt genetika is.
2021. febr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem fiatalkoromban nagyon nehéz volt. Főleg, miután az első komolyabb barátom egyszer konkrétan kiröhögött, hogy szőrösebb a karom, mint az övé. Tényleg így volt, de nagyon rosszul esett. Aztán a véletlen úgy hozta, hogy a következő párkapcsolatom egy kifejezetten "bundás" sráccal volt. Ő pontosan tudta, milyen az, ha az embernek ott is nő szőr a testén, ahol nem szeretnè. Sokat segített abban, hogy elfogadjam.
2021. febr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Ciklus szerint az állam alatt szoktak nőni erős fekete szálak. A párom kifejezetten imád jönni a kis szemöldökcsipesszel és kihúzkodja. :D

Előfordul, hogy nincs kedvem szőrteleníteni, mert macerás, sosem teszi szóvá, pedig erős fekete szőröm van mindenhol.

Egyedül a szemöldökömet szokta leszólni, mert ha nem gyantáznám vagy 3 csnti vastag lenne a szemöldököm és mivel ki van tetoválva az alatta levő részt leszoktam gyantázni általában, de van mikor ott is elkezdenek visszanőni, az mondjuk számomra is gáz.

24/N

2021. febr. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez leginkább fejben dől el. Aki el tudja magát fogadni, vagy úgy hozzáállni, hogy más sem tökéletes,annak nem okoz gondot.

Én szerencsére ilyen vagyok. Nagyon sok szőröm van, de soha, semmi problémát nem okozott párkapcsolatban. Akit ez esetleg zavarna,olyannal eleve el sem jutok a kapcsolatig, de ezzel nincs baj, én sem kezdek pl. pocakos pasival. L.

2021. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Ez ellen már lehet tenni.
2021. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok, az utolsó válaszra szeretnék reagálni. Igen, lehet ellene tenni, én például sok éve gyantáztattam már kb mindenemet, most pedig lézeres szőrtelenítésre járok több testrészemmel is. De nem mindenkinek van erre pénze vagy lehetősége, főleg nem tiniként vagy egészen fiatalon! Ha pedig eü. gond áll a háttérben, akkor ezek annyit érnek, mint halottnak a csók.

Azt kellene megérteni, hogy nem mindenki jókedvéből és/vagy igénytelensége miatt szőrös.

2021. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
7. 6-os vagyok. Igazad van.
2021. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, elnéztem 7. választ 5-ös írtam.
2021. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé búzás beütésű.

Egy nő legyen csupasz, akkor kívánatos, a gyapjút hagyjuk meg a pasiknak.

2021. febr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Bírom mikor a pasik így írják,hogy egy nő "legyen" ilyen,vagy olyan.

Ha mi leírnánk,hogy egy férfi milyen legyen,a 90% uk kihullna a rostán.

2021. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!