Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez normális? (Conch piercing)

Ez normális? (Conch piercing)

Figyelt kérdés

Pár napja szúrattam egy conch piercinget és eddig nem volt semmi probléma vele. Igyekeztem nem rajta aludni és a fejhallgatómmal elnyomni, minden nap kétszer bekenem a krémmel, amit ott vettem a piercingesnél. De ma miután bekentem véletlenül belenyúltam a gélbe, ezért megnéztem, hogy elkenődött-e. Ekkor azt vettem észre hogy vérzik egy picit és ezt most nem tudom nagyon hova tenni. Ez normális egy pár napos piercingnél? Biztosra szeretnék menni.

Előre is köszi a válaszokat!:)



2021. márc. 3. 12:12
 1/2 ReGina... ***** válasza:
54%

Természtesen az, normális ha még ilyenkor vérzik, érzékeny.

Off topic:

Bár mondjuk kezelésre lehet nem a legjobb megoldás egy krém/gél.

Inkabb spé vagy valamilyen folyékony anyag az ajánlotabb, abba kevésbé tud bele tapadni bármilyen nem kivánt anyag, pl.octinosept spé nagyon hatásos.

Gyógyulási idő így is sok lehet, hónapok, akár egy év is.

2021. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne krémezd szerintem, én az octeniseptet ajánlom, ill. kicsit barátibb árú a fiziológiás sóoldat.


Nem szabad túlkezelgetni, az is csak árthat. Személy szerint én nem szeretem kencézni feleslegesen a piercingeket.

2021. nov. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!