Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim tisztasági tippek és...

Intim tisztasági tippek és folyás?

Figyelt kérdés

Lányok ti hogy szoktátok tisztán ill ápoltan tartani a lenti részt?

Milyen termékeket használtok?

Rendszeresen tisztálkodom és nem használok semmilyen intim szappant vagy hasonlót viszont gyakran van folyásom. Lehet ettől? Ti mit tesztek ellene?

Nem vagyok jártas a témában úgyhogy kerek mindenkit, hogy ne bíráskodjon :)

Előre is köszi a segítőkész válaszokat :)



2021. ápr. 3. 01:07
 1/8 anonim válasza:
100%
Én néha tartok gynophillus kúrát. Illetve azt vettem észre , hogy amióta nem használok tampont, hanem imtimkelyhet, azóta kevesebbszer van ilyen problémám. Előtte sokat szenvedtem én is.
2021. ápr. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Intim területre sima tusfürdőt használok. Csak kint, eszedbe ne jusson 1-2 ujjal felnyúlkálni oda! Korábban sima intim mosakodót használtam, nem éreztem különbséget.

A folyás az természetes. A hüvely ezzel tartja fent a minimális nedvességet és így tisztítja magát. Ami kifolyik arra nekem elég egy sima tisztasági betét is. Befolyásolhatja még a ciklusod is.


Baj akkor van, ha gyorsan átázol, színe vagy szaga van.

2021. ápr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Sima nivea szappant használok intim területen, a testem általában Fa tusfürdőt szoktam.
2021. ápr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ:)

1. Elmeséled, hogy pontosan milyen kúráról van szó? Őszintén még nem igazán hallottam róla

2021. ápr. 3. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Én este fürdésnél lactacyd sensitive intim lemosót használok, ritkán nedves törlőt ha fel akarom magam frissíteni.

Folyás felfogására naturella tisztasági betétet.

Gynophilus kúpot én is szoktam használni.

A folyás természetes dolog, van akinek több van van akinek kevesebb. Akkor van gond ha darabos, budos, zöld, sárga, viszket, ég stb.

Termékeny időszakban sokkal több folyás van. Én is azt vettem észre mióta intim kelyhet használok nincs annyi folyásom.

2021. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi egyszer zuhanyzok, akkor tusfürdővel alaposan megmosom a terepet (hüvelybe NEM nyúlok fel). Menstruációkor a hüvelyem iszonyúan görcsöl, úgyhogy csak betétet bírok hordani. szőrteleníteni nem szoktam. Folyással nincs gondom, kellemetlen illatú sem vagyok. (Mondjuk nem élek nemi életet, strandra nem járok, úgyhogy nincs nagyon minek a kórokozókat bevinni.)
2021. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy természetes mennyiségű folyás. Ha nem viszket, nem büdös, valószínűleg normális. Életkortól, ciklustól is függ.
2021. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítőkész választ:). Nagyon kedves tőletek:)
2021. ápr. 3. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!