Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk milyen kinézetű lány...

Fiúk milyen kinézetű lány szép nektek válaszoltok depis vagyok és változnom kéne? lányok is válaszoljank

Figyelt kérdés

Szó nincs mi kifejezi mennyire csúnya vagyok...

Sajnos szegény vagyok és nem futja plasztikai műtétre sőt még egy fodrászra sem vagy akár sminkere

Tudom hogy mindenki azt hajtogatja hogy a belső számít de igazából mindenki tudja hogy nem így van

A kinéztem miatt nem fogadnak el csúfolnak és kinevetnek

Nagyon bánt ez engem és fáj

Emiatt önbizalmam nincs

És az egész életem egy rémálom

Szépítésre nem nagyon van időm mert itthon minden házimunkát én végzek

Rosszindulatú kommentekől kíméljetek


2021. ápr. 21. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit mesélj akkor a külsődről, hátha pár apró dologgal jobb lehet 😌😊
2021. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz nem kell pénz, hogy az interneten fellelhető tornavideókkal együtt tornázz otthon, vagy lemenj futni.

Ahhoz megint nem kell pénz, hogy elkezdj önismerettel foglalkozni és elkezd szeretni magadat.


Ne másokhoz hasonlítgasd magad, csakis saját magadhoz.

2021. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Futásra edzésre nincs szükségem mert tök vékony vagyok

De nem tudom hogy szerrssem magam...

2021. ápr. 21. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csodaszép látvány egy vékony női test!

N

2021. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Edzhetsz vagy futhatsz akkor is ha vékony vagy mert nem csak azért kell mozogni, hogy vékony legyél hanem, hogy formásodj, hogy izmosodj


Én is nagyon vékony vagyok. 24 éves létemre és 164 centivel csak 43-44 kiló vagyok egy bélbetegség miatt.

Pont ezért kezdtem el egészsegesen kajálni és mozogni mert az ha vékony valaki még nem azt jelenti, hogy minden oké nem is kell oda figyelni a testedre es ehetsz annyi szemetet hogy csak na, meg mozogni sem kell. Egy vékony test alkatnál legalabb annyira kell odafigyelni az egészséges étrendre mint egy teltebbnél

Csak mások a szempontok. Laktató tápanyagdús kaják ami nem csak kalória bombák meg valami olyan sport amit élvez is az ember


Öltözködni olcsón turiból is lehet jól

A hajvágás festés is megoldható otthon ha ügyes vagy. Én már lasan 8 éve magamnak festem a hajam és senki még csak meg sem mondja (aki nem tudja, hogy festem a hajam) hogy festve lenne mindenki azt gondolja, hogy ez az eredeti hajszínem.


Viszont ahogy írták az önismeret nagyon lényeges

Ha nem ismered magad nem is tudod annyira elfogadni.

Engem is baromi sokat bántottak az arcom miatt mert elég karakteres.

Kb az egész általános sulis éveim és a gimi is erre ment rá lelkileg.

Sosem gondoltam volna, hogy valaha is kellhetek valakinek. Aztán változtam úgy lettem vele hogyha nem vagyok átlagos akkor rakok rá még egy lapáttal és méginkább nem leszek az. Extrémen öltözködöm és érdekes sminkeket keszítek. Most, hogy külön költöztem a szüleimtöl már a pénz szempontjából is kivitelezhetőbb ez.

Baromi sokat erősített rajtam jellem szempontjábol is hogy sokáig bullyngoltak. Most már kb le sem szarom ha valami random ember megszól az utcán mert teljesen lepereg rólam. De ha olyan a helyzet meg is tudom magamat védeni szóban.


Ne a fiúknak akarj megfelelni hanem első sorban magadnak.

Tudom, hogy most elég rossznak érzed a helyzetet de bírd ki még egy kicsit és ahogy elkerülsz otthonról meglátod jobb lesz sokal több lehetőseged lesz a szárnypróbalgatasokra is.


Amúgy mennyi idős vagy?

2021. ápr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod ❤️

18 éves vagyok

2021. ápr. 22. 07:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még csak 18 éves vagy, akkor pláne ne aggódj a soványság miatt. Tiniknél előfordul. A kor előrehaladtával nőiesedni fogsz!
2021. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem te írtad ki pár napja, hogy halálosan csúnya vagy? Szerintem még egy párszor sírd el, hogy mennyire csúnya vagy, és hogy nem tudsz ellene mit tenni, attól biztosan szebb leszel.
2021. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!