Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni az alkatom...

Nem tudom elfogadni az alkatom, úgy érzem bármit teszek, akkor se leszek csinos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Undorító a csontozatom, a testem, úgy nézek ki, mint egy kisfiú. Legjobban a keskeny csípőm zavar. Annyira irigylem azokat a lányokat, akiknek szép kerek széles csípőjük van. Ezzel lehet valamit kezdeni? Hogy fogadjam el?
2021. aug. 3. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel sajnos nem lehet semmit sem csinálni
2021. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Edzéssel azért lehet formálni, növelni a combokat, feneket. De nagyon csodára ne számíts. Öltözködj csinosan, nőiesen, az is sokat számít.
2021. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%
A leírásod alapján a hozzád hasonló nőket szokták törékeny testalkatúnak hívni. Fiatalon de szerettem volna olyan lenni. Nekem széles csípőm van, hozzá kicsit keskenyebb a derekam, de a hátam olyan széles mint egy vízilabdázóé. Emiatt sokan férfinak néztek. Gondolod milyen jól esik mikor hátulról megszólít egy nő, hogy fiatalember meg tudná mondani, hogy mennyi az idő? Vagy a boltban állok a húspultnál, a hentes kérdezi a mellettem levőtől, hogy mit szeretne, aki csak annyit mond, hogy az úr volt itt hamarabb, majd rám mutat. Inkább lettem volna törékeny mint te.
2021. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt szerintem edzéssel valamennyit lehet változtatni, de ami szerintem nagyon sokat segíthet az a megfelelő öltözködés. Keress rá a különböző testalkat típusokra, és próbálj meg a saját típusod alapján öltözkődni, mert a megfelelő ruhákban optikailag szélesebbnek tűnhet a csípőd, meg úgy általában az előnyös tulajdonságaidat fogja kiemelni.


Viszont konkrétan a csípőd méretén sajnos nem tudsz változtatni, ezt tényleg el kell fogadni. Megértem milyen, ha pont a testalkatodat nem szereted, én is így vagyok ezzel. Nekem az segített kicsit, hogy láttam másokat is hasonló alkattal, számukra előnyös ruhákban, és ezáltal rájöttem, hogy ha ők jól tudnak kinézni, akkor én is, és valóban vannak olyan ruhák, amik előnyösen állnának rajtam.

A másik, ami nekem sokat segített, hogy volt pár alkalom, amikor olyan ruhákat kellett felvennem, amit magamtól soha nem viseltem volna, és rájöttem, hogy vannak amik nem is állnak rosszul. Nálam ez véletlenül alakult így, de érdemes lehet elmenni egy boltba és felpróbálni pár ruhát, még ha azt is gondolod, hogy nem állnának jól.

2021. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!