Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha eredeti Rolex helyett...

Ha eredeti Rolex helyett mondjuk egy hamisítványt veszek fel akkor azt nézni fogja bárki is?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nekem az tetszik, valamelyik webshopból rendelek egy jobb minőségű, drágább változatot és azt hordom a mindennapokban a kisvárosban ahol élek, akkor szemet fog szúrni bárkinek is? Vagy egyáltalán tudják az emberek, hogy egy Rolex, Omega, Breitling stb. mennyibe kerül, hogy tényleg csak kevesen engedhetik meg maguknak?

2021. aug. 17. 16:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Kamu rolexet hordani nagyjából olyan, mintha egy 25 éves opel astrára kartonpapírból csinálnál egy ferrari kasztnit és járnál vele a városban.
2021. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

11

Ezt elég jól megfogalmaztad.

2021. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
A Pagani Design jópár "homage" tipust gyárt, köztük Rolexek mintájára is, Seiko szerkezettel. Szóval, ha valóban csak a formája tetszik, akkor ezek elérhető árban vannak.
2021. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

ahány ember, annyi féle. mind más ismeretekkel rendelkezik, más helyzetekre máshogyan reagál és nem tudsz mindnek megfelelni.


az egyik azért néz le, mert drága órával villogsz. a másik azért, mert hamis, amivel villogni próbálsz. a harmadik felnéz rád a drága óra miatt. a negyedik értékeli benned, hogy csak hamis Rolexre költöttél, nem valódira. az ötödik le se szrja, hogy van-e órád vagy nincs, azért szeret, amilyen vagy. a hetedik utál, mert bunkó vagy vele és ezért nem érdekli az órád. a nyolcadik nevetségesnek tartja, hogy mindenki másnak meg akarsz felelni és azon agyalsz, melyik cikibb ezek közül.

2021. aug. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

14#

Pont ezért kéne mindenkinek önmagának megfelelni és nem másoknak...

2021. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#15 igen, egyetértünk. ezt a fontos konklúziót kihagytam, köszi a kiegészítésért!

,-)))

2021. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Igaz amit mondasz #13-as. Vettem is egy Pagani Daytona modellt. Lényegében az utolsó részletig ugyanaz, mégsem érzem benne kellemetlenül magam, mert ezek után úgyis az lenne már, szerintem.

Ha csak egy ember veszi észre,

2021. aug. 24. 20:13
 18/25 A kérdező kommentje:
*ha csak egy ember veszi észre, hogy hamisítvány van rajtam, akkor máris kellemetlen volna.
2021. aug. 24. 20:14
 19/25 anonim ***** válasza:
Használd örömmel :) Jó óra, főleg azért a pénzért. Kínaiak is tudnak, ha akarnak.
2021. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A paganival egy baj van. A név meg hogy csak homage-okat készítenek. Ha lenne saját dizájnjuk, meg valami normálisabb nevük akkor én is vennék.
2021. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!