Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha eredeti Rolex helyett...

Ha eredeti Rolex helyett mondjuk egy hamisítványt veszek fel akkor azt nézni fogja bárki is?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nekem az tetszik, valamelyik webshopból rendelek egy jobb minőségű, drágább változatot és azt hordom a mindennapokban a kisvárosban ahol élek, akkor szemet fog szúrni bárkinek is? Vagy egyáltalán tudják az emberek, hogy egy Rolex, Omega, Breitling stb. mennyibe kerül, hogy tényleg csak kevesen engedhetik meg maguknak?

2021. aug. 17. 16:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Szerencsére van millió óragyártó a legkülönfélébb dizájnokkal, úgyhogy akinek az kell, az talál olyat.

Nekem meg ez tökéletesen megfelel, nem beszélve arról, hogy a kidolgozás, minőség meglepően jó az árához képest meg amúgy is.

Mellesleg amúgy sem nagyon látok senkin sem ilyet, sem igazi Daytonát. Erre a nagy divat a Daniel Klein, esetleg Casio.

2021. aug. 25. 07:42
 22/25 anonim ***** válasza:

21

Arra gondoltam hogy ebben a 100-150 dolláros pricerangeben azért nincs olyan sok opció főleg zafíros japán automata/mecha kvarc szerkezetes óràkból. Szinte csak homage-ok vannak pedig elférne pár egyedibb dizájn is.

2021. aug. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hát igen. Lehet úgy vannak vele, hogy minek időt/energiát ölni ilyesmibe mikor ez is jól megy így. S igazuk is van, mert vannak olyanok mint én is például.
2021. aug. 25. 08:14
 24/25 anonim ***** válasza:
65%

Én egy igazi Rolexen is röhögök, mert arra gondolok, ez a szerencsétlen tele van suskával és nem képes egy szép órát választani, hanem megveszi a milliomos-sztenderd Rolexet. Az én szememben a Rolex inkább igénytelenséget és hozzá nem értést jelez, mint sem értéket. Csak befektetésként látom értelmét Rolexet venni, hordáshoz drága és ronda.


Rolex helyett pl ott van a Mühle Glashütte 29er, ami az egyik leggyönyörűbb óra.


Amúgy ha milliárdos lennék, akkor is max. Citizent vennék 100.000 ft környékén, mert egyszerűen mindent tud amit egy Rolex, ego növelésre meg villogásra nincs szükségem.

2022. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24

Nekem van egy 34-es OP-m mindennapi használatra az pl szerintem kimondottan szép egyszerű dizájn. Befektetésnek meg pihen a széfben a 36-os Explorer amit ha elpattintok finanszírozza megint 1-2 évig az órabuz.ulásom.

2022. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!