Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem meg ezt anyával?

Hogy beszéljem meg ezt anyával?

Figyelt kérdés

5 és fél hónapja együtt vagyok egy férfival,de a szüleim nem tudnak róla a korkülönbség miatt(sőt,nagyon senki nem tud róla a családi állapota miatt...:S).

De néha annyira jó lenne beszélni valakivel róla és anya mindig mondta,hogy ha bármit megszeretnék vele beszélni,akkor nyugodtan.De nem tudom,hogy erre hogy reagálna.Olyan rossz,amikor mondja,hogy "Mikor lesz már megint barátom." és ilyenkor hazudnom kell neki.

Meg ha pl. kapok valami ajándékot a páromtól és otthon kérdezi anya,hogy honnan van,akkor azt kell mondjam,hogy félretettem rá pénzt...De anya nem hülye,tudja,hogy én annyi pénzt nem tudnék félre tenni,mint amilyen értékben kapok ajándékokat.Apának ez annyira nem tűnik fel,szóval vele nincs gond...

De félek,hogy anya emiatt elítélne vagy megharagudna és elmondaná apának.Apa meg félt mindentől.


2011. máj. 12. 19:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Fontos lenne tudni,hogy hány évesek vagytok.

És miért vagy együtt egy családos férfival? Szerintem ennek anyukád sem örülne..mellesleg milyne kapcsolat az,amit titokban kell tartani nehogy megtudja valaki? Nem hülyít téged ez a férfi kicsit?

2011. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hány éves vagy, és hány éves a barátod.
2011. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok?
2011. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el anyukádnak, de nagyon gyorsan, h felnyissa a szemedet, h egy idősebb (kapcsolatban v házasságban lévő) férfi kihasznál téged. Anyukád helyében még apukádnak is elmondanám, aki helyében meg megverném a pasit.
2011. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
Hogy az első válaszolónak igaza legyen: egy kitartott, házasságromboló rib@nc vagy.
2011. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
elobbutobb majd lebuktok, jol elkap a felesege ne csodalkozz ha haj nelkul maradsz.
2011. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Látom egy önérzetes "engem tényleg szeret,nem tehetek semmiről" szerető is betévedt a kielégitetlen,elhagyott nők közé:D:D
2011. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
19%

Nem vagy házasságromboló ribanc ne aggódj, ha egy házasságba be tud furakodni egy harmadik fél akkor az alapból egy szar kapcsolat volt. Erről ennyit.

Amúgy meg tényleg jó lenne tudni mennyi idős vagy, mert úgy írsz mint egy 16 éves...és ha úgy jössz össze mondjuk egy 33 éves faszival az durva. Anyud meg ha azt mondta, h. mindent elmondhatsz neki akkor biztos lehet vele beszélni, szóval csak hajrá. Ne egyszerre vágj a közepébe, hanem csak kezdd azzal, h. van párod...és ha kérdezget róla akkor meg majd kinyögöd.

(Amúgy mi ez a sok házasság kontra harmadik fél kérdés mostanában?? Csak ma 3 különböző ilyen kérdéshez írtam)

2011. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Mond el a szüleidnek. Ők majd intézik a többit. Remélem annyi idős vagy hogy büntethető legyen a pasas, és csináltok egy babát is....
2011. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

17 vagyok,Ő 39...

Nem gondoltuk,hogy ebből komoly kapcsolat lesz,de valahogy megszerettük egymást.

És már megpróbáltunk szakítani,de folyton összejöttünk újra.

2011. máj. 12. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!