Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudok magamnak köldök piercing...

Tudok magamnak köldök piercinget szúrni, vagy ajánlott “szakemberhez” menni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem kóklerkednék otthon.
2021. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Vegulis kivitelezhető, de több okból közel van a lehetetlenhez.

Az egyik, hogy megfelelő steril eszközök kellenek+fertőtlenítő.

A másik, hogy szerintem egy ember képtelen megszurni magát. És ez a szúrás más, mint amit a drogosok csinálnak(a venaszúras más kategória és az nem fáj csak kicsit kellemetlen). Mást sokkal könnyebb mint magunkat.

A harmadik meg az, hogy nem biztos, hogy jól látod, jól esik kézre, nem szursz bele olyanba amibe nem kéne.


Szóval nem ajánlanám.

2021. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálkozz vele otthon! Több dologra kell figyelni, mint hinnéd.
2021. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 azt még hozzátenném hogy ha tudod is magad szúrni, egy piercer több száz ilyen piercinget csinált már, van rutinja, ők magukat is tudnák valószínű de 0 tapasztalattal nem sok esélyt látok. Na meg a saját köldöködet bemérni hogy hova szúrd, milyen szögben, főleg amatőrként esélytelen, a kimeneti nyílást ami a köldökön belül van nem is látod normál esetben.


Tudni tudsz, de annyira ajánlom mint egy otthoni foghúzást.

2021. szept. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg otthon kísérletezni, elfertőződhet, kiszakadhat, félreszúrhatod. Ráadásul ha sikerül áthúzni még az ékszert is beke kell helyezni ami számomra mint hozzá nem értő nem tűnik egyszerűnek. Én a helyedben piercerhez mennék
2021. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!