Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elég nagy lesz az a piercing?

Elég nagy lesz az a piercing?

Figyelt kérdés
1 hete lövettem a tragus piercingemet (tudom, tudom szuratni kellett volna, de emellett döntottem) , gyógy fülbevaló került bele, ami rövidnek bizonyult bele. A mai nap ki is szedtem belőle mert szorított, majd vissza tettem a hátulja nélkül, ami így pont át éri. Ha veszek a későbbiek folyamán bele való piercinget, végig fog érni benne?

2021. okt. 14. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, ami hosszabb, és akkor nem lesz probléma. Ezért érdemes pl. olyan oldalról rendelni piercinget, mint crazyfactory, ott tök jól betudod állítani, hogy mekkorát akarsz, milyen hosszúságút. Szóval ha crazyfactoryn kinézel egy ékszert, általában mindig tudsz 2 hosszúság közt választani. De ha a hosszabb is túl kicsi, akkor ne ilyen tipikus helix-tragus piercinget vegyél, hanem vegyél "curved barbell" piercinget (nem tudom magyarul mi a neve), ott tuti találsz jó hosszúságot. Vagy esetleg még a karika is jó választás. De igen, ha a mostani piercing benne 6 mm-s, akkor kifejezetten hosszabb "tragus piercinget" nem biztos, hogy fogsz találni, mert átlagban 6 mm szokott lenni. De ezért mondom, hogy ha a mostanid 6 mm-s, és nem jó, akkor kövinek ne kifejezetten tragus piercinget vegyél, hanem curved barbell piercinget. Most csekkoltam le az oldalon, amit előbb írtam, hogy ott egy curved barbell piercingnél 4 mm hosszúságtól kezdve 20 mm-ig betudod állítani, hogy milyet akarsz, szóval jónak kell, hogy az legyen.
2021. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nagyon szépen köszönöm a tanácsodat! Megfogadom! remélem sikerülni fog
2021. okt. 14. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne ezért (is) szuratni kellett volna.
2021. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ReGina... ***** válasza:

Ne vegyél bele hajlított; vagy karika ékszert, csakis egyenes szárút és lehetőleg titán anyagút.

Így is már nehéz lesz a gyógyulási idő (lövés+ékszer csere, és az ezzel járó felesleges piszkálgatás)

Ne rontsd még jobban azzal hogy ilyet veszel bele, egyenes szárúban is van hosszabb csak ellenőrizd le, nekem is tragusom van egy hosszabb sima talpas ékszerrel, semmi baja sincs, nem feszül rá, bőven van hely.

2021. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!