Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a migrén...

Mi a véleményetek a migrén piercingről?

Figyelt kérdés

Konkrétan a migrén és Shenmen pietcing érdekel amit Natália készít?

Szinte csak pozitívat olvasok, ami kicsit fura.

Illetve hölgy stílusa milyen?



2021. okt. 10. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Szia. A sok,, hívő " miatt le leszek pontozva, de szerintem csak jól kinéző placebo, ami pont azért hat egyeseknek, mert elhiszik róla. Nem több egyébként, mint a sima daith, amelyet tetováló és piercing szalonban 5-6 ezerért megcsinálnak, ( van szalon, ahol szintén migrén piercing néven promózzák) csak max ár tekintetében, mert az ilyen, kifejezetten migrén meg shenmen piercing-esek 15-25 ezrekért szúrnak. A vélemények meg azért csak pozitívak, mert nyilván azoknak kell lenniük, hisz ez egy vállalkozási stratégia, ha úgy tetszik manipuláció, mézesmadzag. Ha rossz vélemények is lennének, senki nem menne oda. Páran kapnak ingyen piercinget, vagy lerendezik velük, hogy ennyiért cserébe írjanak valami pozitívat. Stílusra a videókból az jön le, hogy kedves a nő, dehát tízezres árakkal ki ne lenne az? Egyébként pedig van neki egy ravasz aurája, kisugárzása, nekem nem szimpatikus. Szerintem ha ilyen piercinget akarsz, akkor érdemesebb tetováló és piercing szalonba menni.
2021. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszed el, de ugyan ezt gondolom!
2021. okt. 11. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!